Висок квалитет на Црна 4x Батерија + Quad 4 Полначот Dock Станица за Полнење за Wii Remote Controller Капка Превозот!
Ново

Висок квалитет на Црна 4x Батерија + Quad 4 Полначот Dock Станица за Полнење за Wii Remote Controller Капка Превозот!

DEN 691.00
DEN 727.68

Во форма достапна за нарачката


Висок квалитет на Црна 4x Батерија + Quad 4 Полначот Dock Станица за Полнење за Wii Remote Controller Капка Превозот! Карактеристики : 1. Тоа може да ви наплати 4pcs контролори во исто време. 2. Своето полнење со дизајн на импулс на напон во колото. 3. Тоа се исти голем капацитет Ni-МЗ батеријата, едноставен и лесен за употреба. 4. Нејзиниот вкус, tidiness кога ќе се стави. Електрични карактер : 1. Влезен напон : DC5 V 2. Надвор се стави Не-оптоварување импулс напон : DC2-3 V 3. Не-оптоварување тековната : 51-55m A 4. Оптоварување тековната : (100-180m A)*4 PCS 5. Полначот connecter хардвер висина : 23mm*4 PCS 6. Батеријата пакет : голем N-M батеријата Спецификација : Боја : Црна Димензии : 230*222*66mm Тежина : 450g Пакет се вклучуваат : 1 x Quad 1*4 Полнење Станица 4 x 2800m Ah батеријата 1 x USB Полнење Кабел без кутија пакет Забелешка : Не се произведени од страна на Nintendo Додаток САМО. За За Nintendo Wii Далечинскиот управувач не се вклучени Слика покажува :

Главните својства

Број На Модел На:
4 полначот dock станица за wii remote controller
Бренд Име:
Renensin
Nintendo Модел:
Wii
боја:
Црна
Компатибилен Марка/Модел:
Nintendo

Избор на купувачот