2017 зима мода жена палта вистински вистинска природна кожа shearing кратка јакна овча женски overcoat црна плус големина xxl
Ново

2017 зима мода жена палта вистински вистинска природна кожа shearing кратка јакна овча женски overcoat црна плус големина xxl

DEN 15834.00
DEN 22301.28

Во форма достапна за нарачката

детали за производот

Главните својства

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Кожа & Велур
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Монтажни Дел:
Никој
Затворање Тип:
Патент
Облека Должина:
Краток
Јака:
Пак надолу Јака
Стил:
Формално
Обвивка Материјал:
Cashmere
Материјал:
Shearling
Бренд Име:
Huiling
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Патентите
Материјал:
Вистинска Кожа

Избор на купувачот