НОВИ AVC 8020 8CM DS08020T12H 0.50 НА 4Pin вентилаторот за ладење
Ново

НОВИ AVC 8020 8CM DS08020T12H 0.50 НА 4Pin вентилаторот за ладење

DEN 648.00
DEN 719.52

Во форма достапна за нарачката


МОДЕЛ : DS08020 T12 H P033
ФАН ГОЛЕМИНА : 80x80x20 MM
Имајќи тип : Топка
интерфејс : 4pin
Актуелни : 0.50 A±0.10 Amp
Ротирачка брзина : 800/4000 RPM±5%
Линија должина : 15 CM
70,000 час

Главните својства

Бренд Име:
AVC

Избор на купувачот