5yds/многу трговија на Големо Цена Африкански Џорџ Чипка Ткаенина Популарни Дизајн Африкански Џорџ Ткаенина За Нигериската Свадба Партија се Облекуваат B8G23
Ново

5yds/многу трговија на Големо Цена Африкански Џорџ Чипка Ткаенина Популарни Дизајн Африкански Џорџ Ткаенина За Нигериската Свадба

DEN 2209.00
DEN 2906.40

Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте На Нашата продавница
Нашата продавница е во Гуангжу,Guangdong Н. Р. Кина. Имаме многу видови на африкански восок ткаенини и чипка ткаенини,сите тие се најновиот дизајни и 100% памук и висок квалитет на ткаенини!!! Имаме голем број на нови дизајни секој месец,и ние ќе ги објавиме овие нови дизајни во време на нашата веб-страница. Па ве молиме да одиме во нашиот веб-сајт да видите повеќе нови дизајни. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас слободно.
Многу ви благодарам,и се надевам дека ќе уживате во водењето бизнис со нашата продавница!
Тип На Производ
Предмети Име
Должина
Ширина
Снабдување Тип
Пердув
Превозот
џорџ чипка
Африкански Чипка Ткаенина
5 метри
се однесуваат на физичките
Во акционерско Item / Прифати кориснички налог
Еко-пријателски
5-7 работен ден од DHLПРОЗОРЦИFedex
5yds/многу трговија на Големо Цена Африкански Џорџ Чипка Ткаенина Популарни Дизајн Африкански Џорџ Ткаенина За Нигериската Свадба Партија се Облекуваат B8 G23
Ве молиме Забелешка : Бидејќи се пука,на екранот или стоки имаат многу бои, сликата и материјал објект може да има мали разлики, ве молиме предмет на материјал објект.
Плаќање :
1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена, а ќе се одржи вашата цел. Ние ја прифати кредитна картичка,western union moneygram и така натаму.
2. Купувачот е одговорен за било кој данок или должност обвинет од страна на својата земја.

Главните својства

Тип На Производ:
Чипка
Материјал:
Spandex / Полиестер
Број На Модел На:
B8G23
Функција:
Еластична,Еко-Пријателски
Ширина:
inch
is_customized:
Yes
Декорација:
Sequins
Техника:
Хеклани
Ткаенина Тип:
Georgette Ткаенина
Употреба:
крпа униформа партија венчаница секојдневно се облекуваат
боја:
Ве молиме погледнете го физички
Големина:
There are 5 yards in each piece
is_customized:
Yes

Избор на купувачот