Висок квалитет на Автомобил стил ABS За мини купер F56 потпирач кутија за складирање автомобил-стил, 1 пар/set складирање кутија
Ново

Висок квалитет на Автомобил стил ABS За мини купер F56 потпирач кутија за складирање автомобил-стил, 1 пар/set складирање кутија

DEN 561.60

Во форма достапна за нарачката


Повеќе информации за производот може да кликнете на:
Забелешка:
1 : Овој производ се погодни само за мини купер втор
генерација F56
2:Со цел да се олесни едни со други ,ве молиме да го изберат правото
производот.
3:ве Молиме контактирајте со нас ако имате некои проблеми!
материјал:ABS
боја:црна
погоден : MINI COOPER втората генерација F56
тип : потпирач за складирање кутија
placeman : автомобил потпирач

Главните својства

Бренд Име:
MANG ЏИЈАНГ
Тип:
Потпирач За Кутија За Чување
Материјал Тип:
ABS
боја:
Црна
Тип:
Потпирач За Кутија За Чување
дизајн:
Црна
Унија:
Еден Пар
погоден:
МИНИ БАКАР F56
Материјал:
ABS
placeman :
Потпирач

Избор на купувачот