2 парчиња H7 LED Светлата Сијалица Клипови Носителот Штекер База Адаптер За Kia К3 K4 K5 Sorento ГРИНВЕЈ Sportage Hyundai Sonata Нови Дедо мраз
Ново

2 парчиња H7 LED Светлата Сијалица Клипови Носителот Штекер База Адаптер За Kia К3 K4 K5 Sorento ГРИНВЕЈ Sportage Hyundai Sonata

DEN 276.00
DEN 358.08

Во форма достапна за нарачката

2 парчиња H7 LED Светлата Сијалица Клипови Носителот Штекер База Адаптер За Kia К3 K4 K5 Sorento ГРИНВЕЈ Sportage Hyundai Sonata Нови Дедо мраз
Еден пакет вклучува 2 парчиња H7 светилки носители/адаптери,ве Молиме проверете со вашиот Автомобил модел пред да го купите Одговара : Сијалицата во држачот За Kia К3 K4 K5 Sorento ГРИНВЕЈ Sportage Hyundai Sonata Нови Дедо Ова е дизајниран за LED сијалица : Kia К3 K4 K5 Sorento ГРИНВЕЈ Sportage Hyundai Sonata Нови Дедо зошто треба овој адаптер? Бидејќи LED сијалица не може да биде инсталиран да ви остане мирна Кога ќе го замените потекло автомобил светилки, и нашите адаптер е дизајн за да се реши овој проблем, Нашиот адаптер дупка со Дијаметар од околу 2,2 см,ве молиме да не го купите, Ако тоа не одговара на вашиот автомобил модел во над descriptio n Сијалица носителот одговара за : Kia К3 K4 K5 Sorento ГРИНВЕЈ Sportage Hyundai Sonata Нови Дедо мраз
Се користи за H7 Халоген надградба на LED светилки инсталација;
ВЕ МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ СО ВАШИОТ АВТОМОБИЛ МОДЕЛ BEFOFE КУПУВАЊЕ. Ако не сте сигурни дали овој производ е компатибилен со вашиот возило,само pop-up хауба и споредете го овој производ со акции headlamp приклучок;
Зошто треба овој адаптер? Бидејќи LED сијалица не може да биде инсталиран да ви остане мирна Кога ќе го замените потекло автомобил светилки,и нашите адаптер е дизајн за решавање на овој проблем;
Ќе ви овозможи да се одржи на резервни H7 LED сијалица цврсто,брзо назад кон оригиналната headlamp домување без уништување на оригиналните приклучок.
Пакетот Вклучува : 2 buc LED Светлата Штекер Прскалки (не се вклучуваат Светлата Сијалица)

Главните својства

Објектот Ширина:
2.2cm
Специјални Функции:
база
Објектот Висина:
1.3cm
Објектот Должина:
3.7cm
Објектот Тежина:
21g
Бренд Име:
HALOYiVGO
Погоден За Ламбата:
Фарови
Материјал Тип:
ABS

Избор на купувачот