Алуминиумска Рачна Трансмисија 5 6 Брзина Shifter Показател за Хонда Автомобил Опрема Shift Knob Стап
Ново

Алуминиумска Рачна Трансмисија 5 6 Брзина Shifter Показател за Хонда Автомобил Опрема Shift Knob Стап

DEN 347.04

Во форма достапна за нарачката


2 парчиња Црна Пред Магла Светлина Светилка Решетка Решетка 4 F0807681 A 4 F0807682 A за/udi A6 2005 2006 2007 2008 4 F0 807 681 НА 4 F0 807 682 НА
· Бренд Име : DWCX
· Предмет Тип : Трки Скари
· Посебни Карактеристики : Стабилни карактеристики, висока сигурност
· За Возило Брендови/Модел : /udi
· A6-Година : 2006,2005,2007,2008
· A/udi Модел : A6
· Модел Година : 2005 2006 2007 2008
· Материјал : Високо Квалитетни Пластични
· Боја : Црна
· Производител Дел Број : 4 F0 807 681 НА 01 C / 4 F0807681 A 01 C / 4 F0 807 681 A / 4 F0 807 682 НА 01 C
· Осветленост Дел Број : 4 F0807681 A / 4 F0807682 A / 4 F0807682 A 01 C / 4 F0 807 682 A
· ОЕМ БР. : 4 F0 807 681 A / 4 F0 807 682 НА
· Одговара 1 : За A/udi A6 2005 2006 2007 2008
· Се вклопуваат 2 : За A/udi A6 Quattro C6 2005 2006 2007 2008
2x Пред Магла Светлина Светилка Решетка Решетка за 05-08 A/udi A6 4 F0807681 A 4 F0807682 A
· Состојба : 100% нови
· Боја : Црна
· ОЕМ БР. : 4 F0 807 681 A / 4 F0 807 682 НА
· Производител Дел Број : 4 F0 807 681 НА 01 C / 4 F0807681 A 01 C / 4 F0 807 681 A / 4 F0 807 682 НА 01 C / 4 F0807682 A 01 C / 4 F0 807 682 A
· Осветленост Дел Број : 4 F0807681 A / 4 F0807682 A
· Предмет се вклучени :
Правец на ветер : Светлина Решетката x 2
·
· Компатибилен :
За 2005-2008 година A/udi A6/A6 Quattro C6
·
Answer : ___________________________ Note : НЕ одговара за S-line/S
·
Функција :
1) Материјал : Високо Квалитетни Пластични
2) Според фабричките спецификации.
3) Совршен натпревар за оригиналниот автомобил.
4) Лесен за инсталација.
5) Стабилни карактеристики, висока сигурност.

Главните својства

Тип На Објект:
Опрема Shift Јаки
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Ширина:
3cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Висина:
1cm
Објектот Тежина:
130g
Бренд Име:
BoomBoost
Објектот Должина:
8.5cm

Избор на купувачот