2018 нови пристигнување Дијагностички алатка MB ЅВЕЗДА C5 SD ПОВРЗЕТЕ најновите 2018.03 320gb hdd со СП-19 toughbook лаптоп 2g спремен за употреба
Ново

2018 нови пристигнување Дијагностички алатка MB ЅВЕЗДА C5 SD ПОВРЗЕТЕ најновите 2018.03 320gb hdd со СП-19 toughbook лаптоп 2g

DEN 38035.20

Во форма достапна за нарачката

Така што можете да го избегнете да плаќаат висок данок. 1pc софтвер во hdd 8.Имаме добро искуство на царинење, но ние не сме одговорни за било какви трошоци предизвикани од вашиот земји' обичај. 1pc x OBDII 16 PIN Кабел 3.
Колку што ние знаеме,Франција и Турција имаат строги увоз политика.
Answer : ___________________________ Note : Ние се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака.
Ако имате било објект проблем,само нас контакт брзо,ние ќе се потрудиме да го реши во рок од 24 часа. Нова MB SD Поврзете Компактен 5 Ѕвезда Дијагноза поддржуваат безжичен дијагноза; 2.Ве молиме да биде добро забележи. 1pc x 8 PIN Кабел 6.
2,ве Молиме да ни остават пораки ако имате било какви посебни барања за дозвола.Ние може да разменуваат еден за вас,но купувачи е одговорен за враќање превозот цена во рок од 10 дена.Тоа не е најдобар начин да се решат проблемите.Ве молиме не остави лош повратни информации пред да контактирате со нас.
Љубезно ве молиме имајте на ум!!!
1. 1pc x cf19 лаптоп од втора рака Нова MB Компактен 5 Карактеристики 1.
Превозот
1-2 Бизнис дена за процесирање на нарачката по примиле исплата. ве молиме не ја вметнете батеријата за c5, тоа ќе биде придвижуван кога сте поврзани на автомобил MB SD C5 Пакет Листа 1.
Контактирајте Со Нас
Во нашата канцеларија се часа
24hours 7days onlline услуга
И ако никој не ти одговорам на интернет во време понекогаш,не грижете се.
Ние нема да сноси одговорност за испорака не успее, бидејќи на примачот не е на адресата.
Превозот времето е околу 2 до 5 дена преку UPS DHL и ЕМС.Ве молиме conract нас брзо. 1pc x Lan Кабел 7.
Гаранција : Една година
Пакет ќе бидат испратени од страна на најбрз и најевтиниот DHL
Предмети ќе се провери внимателно пред да испраќаат.
Ве молиме Имајте во предвид : Ако вашата земја од Русија,Бразил,Аргентина и Украина. Сите основни accosseries донесат оригиналните ново пакување чип, и 24hours тестирање, гарантирање на квалитет на производите; 1. Ви благодариме за вашето разбирање.Песната Не ќе им се даде на клиентите по стоката била испратена.Ве молиме изберете ЕМС.Превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.000 пати се повлече приклучокот, постабилна; 5.Поддршка За Безжичен 2.Значи, ако вашиот пакет ќе оние земја,мора да се доста запознаен
со политика и да ни кажете што е најдобро.
Ако сте од Бразил,мора да се обезбеди CPF БРОЈ(ДАНОЧЕН БРОЈ)за нас.И тогаш може да не го потпише превозот сметка.
Ние ќе ги искористиме на воздушни меури, за да заврши на предмети внимателно
За царинската проблеми и Данок :
1,ве Молиме консултирајте се со вашиот земји сопствени политики пред да нарачате и кажете ни кој е вашиот барањата на фактурата. 1pc x C5 Мултиплексер (новиот C5 случај) 2. 1pc x 38 PIN Кабел 4.Ни остави mesage или запишете ги вашите желби,ние ќе ве контактираме во најкраток можен рок.Се надевам дека ќе може да се разбере.Ве молиме да не информирате. Мултиплексер сега го користите Lan кабел за да го поврзете 4. Поддршка Автомобили По 2000 Година 4. Бидејќи стариот MB ЅВЕЗДА C4 главниот одбор немаат UDS чип, па старите MB ЅВЕЗДА C4 може да не ги поддржуваат; 3. Поддршка Офлајн и Онлајн Програмирање, Ако Сакате да го Направите Онлајн, ве Молиме да се Купи Оваа Онлајн SCN Кодирање Услуга
најнов софтвер во 320gb hdd
CF19 лаптоп со екран на допир од втора рака
1) Мулти-Јазици
Англиски, Кинески, Чешки, Дански, Германски, Грчки, Spainsh, Фински, Француски, Унгарски, Италијански, Јапонски, Корејски, Холандски,Полски,Португалски,Романски,Руски,Српско,Словачки,Словенечки,Шведски, Турски
Ако вашето место му припаѓа на далечно место во DHL ,ве молиме додадете 35 forthe далечински такса.

Главните својства

Тип На Објект:
Код Читатели & Алатки За Скенирање
Јазик:
Hungarian,French,Italian,Greek,German,Slovenia,Polish,English,Spanish,Russian,Turkish,Finnish,Portuguese,Dutch,Swedish,Czech,Denish,Japanese,Korea
Бренд Име:
RCOBD
Ажурирање На Софтвер:
Yes
Хардвер Верзија:
најновите
Верзија На Софтвер:
најновите
Специјални Функции:
lan
Гаранција:
1 година

Избор на купувачот