2 Парчиња Мотоцикл Масло Филтер За Триумф 750 Daytona 91-95 900 Авантурист 95-01 900 Ti ger 1991-2000 92 93 94 95 96 97 98
Ново

2 Парчиња Мотоцикл Масло Филтер За Триумф 750 Daytona 91-95 900 Авантурист 95-01 900 Ti ger 1991-2000 92 93 94 95 96 97 98

DEN 388.00
DEN 479.52

Во форма достапна за нарачката


7/8 Лево и Право Мотоцикл Хидраулични Сопирачки Господар Цилиндар Спојки Лост За повеќе производи :
Состојба : Нова и Никогаш не се инсталирани Мора да биде инсталиран од страна на искусни или професионалци.Ви благодариме.
Резервни 100% Нови
Висока класа на квалитет и многу издржливи
Добра Работна Состојба и Лесно да се Инсталира
Висина : 56mm (2.21 во )
Надворешен Дијаметар : 76mm ( 2.99 во )
Пакет : 2 Компјутери
Ве молам проверете дали вашиот мотор модел и година е во нашите fitment!!Ви благодариме!!
CB400 F,F1,F2 75-79
CB500 71
CB500 F Четири 72-77
CB500 К1,К2,К3 72-74
CB550 74-76
CB550 F1,F2,К3,K4 (4 Цилиндри) 75-80
CB550 SC Nighthawk 82-83
CB650 C Custom RC05 80-82
CB650 LC Јапонија
CB650 SC (DOHC) 83-84
CB650 SC Nighthawk 80-83
CB650 SCC (SOHC) 82-84
CB650 Z,CA,CBRC03 79-81
CB750 НА 750 Hondamatic 76-78
CB750 C Обичај 80-82
CB750 CA CB,CDB Обичај
CB750 F Bol d'Or RC04
CB750 F,F1,F2 77-78
CB750 F-A,B,C,D,BUXTEHUDER БУЛ. 2 C,2 DRC04 80-85
CB750 К1-K8 70-78
CB750 KZ,КА,KB,FZRC01 79-82
CB900 Bol d 'Или 79-82
CB900 C Обичај 80-82
CB900 F 900 Суперспорт 79-82
CB900 F-Z,A,B,C,D 79-82
CB900 F2 B,F2 C,F2 D 83-84
CB1000 C Обичај 83
CBX1000 НА Pro Link 80
CBX1000 B,C Pro Link SC06 80-82
CBX1000 ZA (БЛАГАЈНИЧКИ 1) SC03 78-79
GL1000 Злато Крило 75-80
GL1000 L,Z,LTD 75-79
CBX1050 79-80
CB1100 FSC11 83
CB1100 RBSC05 81
CB1100 РК,RDSC08 82-83
GL1100 НА Aspencade 82-83
GL1100 Злато Крило 80-85
GL1100 јас Меѓудржавни 80-83
GL1200 Злато Крило 90
GL1200 Злато Крило Aspencade 84-87
GL1200 AE,БОЛЕСТ,AG,АХ 84-88
GL1200 Злато Крило 84-87
GL1200 јас Злато Крило Меѓудржавни 84-87
GL12 SE-ЈАС 86
EL250 B/F EL252 F2-F6 96-03
EL250 B2-Б3,Е1-E7 Eliminator 88-90
EX250 (ZZR250) 98-02
EX250 (EX250 R Нинџа) специјално Издание 12
EX250 Е1,Е2 (GPZ250 R Нинџа) 86-87
EX250 F,G,Р-2 (GPX250 R) Japan88
EX250 F2-F19 (GPX250 R Нинџа) 88-05
EX250 F6 F,F7 F Ninja 250 R USA06-07
EX250 H1,H2,H3 (ZZR250) 90-93
EX250 J8 F,J9 F,JAF,JAFA,JBF,JBFA,JCF,JCFA Ninja 250 R USA08-12
EX250 K8 F,K9 F,KAF,KBF,KCF (EX250 R Нинџа) 08-12
Z400 B1-B2,G1,H, LTD (2 Cyl) 78-80
Z400 D1,D2 (2 Cyl) 74-75
Z400 Д3,D4 (2 Cyl) 76-77
Z400 J1,J2,J3 (4 Cyl) (KZ400 J) 80-83
Z400 M1 (KZ400 M1) 83
ZR400 A1,B1 (Z400 F) 83-85
ZR400 Ц1,C2,C3,C4 Zephyr Japan89-93
ZX400 C2 (Z400 F2) 84-87
ZX400 D (GPZ400 R) Japan85-86
ZX400 F (GPX400 R) Јапонија
KZ440 80-83
Z440 А1-A3, D4-D6, LTD 80-85
Z440 Ц1,Ц2 80-81
Z440 H1,H2 82-84
Z500 Б1,Б2 79-80
Z500 Б3 (6 Брзина) 81
KZ550 D1,M1,С1-C4,А1-А4 80-83
KZ550 F1,F2 82-84
KZ550 H1,H2 82-84
Z550 А1,А2,А3 80-83
Z550 Б1,Б2 79-80
Z550 Ц1,C2,C3,LTD 81-83
Z550 Д1 Близнак Шок (GPZ550) 81
Z550 G1-G3 (GT550) 83-86
Z550 Г4-G9 (GT550) 87-01
ZR550 А1,А2 (Z550 F) 80-83
ZR550 B2-Б8 Zephyr 91-00
ZX550 А1-A3 Unitrack (GPZ550) 84-86
ZX550 A4-A6 Unitrack (GPZ550) 87-92
ZX550 H1,H2 Unitrack (GPZ550) 82-83
ZL600 А1,А2 86-87
ZL600 B1-B2 Eliminator 95-98
ZX600 А1-А5 (GPZ600 R) 85-89
ZX600 Ц1-C10 (GPX600 R) 88-00
KR650 Ц1 93
KZ650 Е1,LTD,Ф1 80
KZ650 H1,H2,H3,ООП 78-80
Z650 Б1,Б2,Б3 77-79
Z650 Ц1,C2,C3 78-79
Z650 F1,F2 80-81
Z650 F3 82
Z650 F4 83
Z650 за сексуално и репродуктивно, Д1,D1 A,D2,Д3 78-80
KZ750 Ф1,LTD 83
KZ750 G1,LTD 80
KZ750 К1,К2,LTD 83-84
KZ750 М1,ООП 82
KZ750 N1,N2 Спектарот 82-83
Z750 Е1,Е2,E3 80-82
Z750 H1,H2,H3,LTD 80-82
Z750 L1,L2 81-82
Z750 L3,L4 83-87
Z750 P1-P10 (GT750) 82-96
Z750 R1 (GPZ750) 82
ZR750 Ц1-C6 Zephyr 91-95
ZR750 Д1-D2 Zephyr 96-99
ZR750 Ф1-F5 (јас zr-7) 99-03
ZR750 H1-H3 (јас zr-7 S) 01-03
ZX750 А1-А5,A2 L (GPZ750) Unitrack 83-89
ZX750 Е1,Е2 (GPZ750) Турбо 84-85
ZX750 F1,F2,F3 (GPX750 R) 86-88
ZX750 G2,G3 (GPZ750 R) 85-88
ZX750 H2 (ZXR750) 90
Z900 A4 (Z1 F) 76
ZL900 А1,А2 Eliminator 85-86
ZX900 А1-A12 (GPZ900 R) Нинџа 84-96
KZ1000 J1,J2,J3 81-83
KZ1000 К1,К2,LTD,М1,М2,ООП 81-82
KZ1000 P1-P9 82-90
KZ1000 P10-P21 Полицијата 91-02
KZ1000 P24 Полицијата 05
KZ1000 R1,R2 82-83
Z1000 J1,J2,J3 81-83
Z1000 К1,К2, LTD 81-82
Z1000 R2 83
ZG1000 А1-A20,A6 F Con Cours (GTR1000) 86-06
ZL1000 А1,А2 Eliminator 87-88
ZX1000 А1,А2,А3 (GPZ1000 RX) 86-89
ZX1000 Б1,Б2,Б3 (ZX10) Tomcat (Нинџа) 88-90
KZ1100 Б1,Б2 81-82
KZ1100 D1,D2 (Спектарот) 82-83
KZ1100 L1 (ДОО)

Главните својства

Тип На Објект:
Филтри За Масло
Бренд Име:
ДИВЈАК
Објектот Ширина:
00inch
Име На Модел:
AJH-004
Објектот Тежина:
0.05kg
Објектот Должина:
00inch
Материјал Тип:
Хартија И Метал
Објектот Висина:
00inch

Избор на купувачот