Вистински Јаглерод италија Handlebar Менгеме резервоарот налепница амблем decal Одговара За DUCATI Hypermotard 796 820 821 939 1100 60mm*20mm
Ново

Вистински Јаглерод италија Handlebar Менгеме резервоарот налепница амблем decal Одговара За DUCATI Hypermotard 796 820 821 939

DEN 428.00
DEN 475.20

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип На Објект:
Decals & Налепници
Објектот Ширина:
10inch
Бренд Име:
ЅВЕЗДА ОБЛАСТА ВИТЕЗ
Материјал Тип:
Вистински Јаглерод
Објектот Висина:
10inch
Специјални Функции:
Налепница
Објектот Должина:
10inch
Објектот Тежина:
0.1kg

Избор на купувачот