20 Компјутери 6 мм Анти-капе Сферични врски на водовод Ротари млазницата конекција за наводнување систем црево додатоци
Ново

20 Компјутери 6 мм Анти-капе Сферични врски на водовод Ротари млазницата конекција за наводнување систем црево додатоци

DEN 342.00
DEN 407.52

Во форма достапна за нарачката


Име на производ : Сферични Анти-капе Уред Конектор големина : едната страна се поврзат со надворешниот пречник од 6mm, на другата страна се поврзете со внатрешниот пречник од 6mm. Материјал : Пластични и Силика гел Пакет : 20 компјутери(само Сферични Анти-капе Уред) Употреба : се Користи за да се поврзете микро спреј главата на главниот црево, или нека микро спреј главата висат наопаку да црево,да се спречи истекување вода по затворите вода вентил. Поврзете метод : на едната страна се поврзете со 6mm конектор, на другата страна се поврзете со микро спреј главата. Карактеристики На Производот : 1.Постои висок квалитет "О"во облик на силика гел циклус се внатре, на добро sealability и долг животен пат. 2.Кога систем притисок до одреден степен, силика гел јамка оставете го цревото, вентил ќе се отвори автоматски, проток на вода надвор. 3.Кога систем притисок до одреден степен, силика гел јамка се држат до црево, вентил ќе се затвори автоматски, спречување на проток на вода надвор. Главната употреба на производот е да се затвори спреј главата и да се спречи истекување вода. ПЛАЌАЊЕ : Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети. Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно. ИСПОРАКА : 1. Подготовка на Време : ние треба 1-2 работни дена за да се подготват вашата нарачка според нашите numberous наредби секој ден. 2. Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса кога ќе ја напишете во aliexpress,ако сакате да ги промените пред ние брод на нив и надвор, 3. За Царина Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат. 4. Парцела следење на информации за пребарување Можете да го проверите вашиот превозот информации од следниот линк со вашиот следење на број : www.17track.net/en ( копирате на прелистувачот) 1. Ако не сте задоволни со нашата ставки и за нашите услуги,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави possitive повратни информации со сите 5 ѕвезди .ние ќе го цениме тоа. 2. Било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас, ве молиме да ги задржи подалеку од негативни повратни информации. Ние може да ви даде најдоброто решение.

Главните својства

Дијаметар:
6mm
Тип:
Градина Вода Конектори
Број На Модел На:
6mm конектори
Стандард:
Din
Бренд Име:
Се Придржуваат До Летаат
Градина Вода Конектор Тип:
6mm конектори
Материјал:
Пластични и Силика гел
Име на производ:
Сферични Анти-капе Уред

Избор на купувачот