Zhui Ѕвезда 5D Diy полн Плоштад вежба дијамант сликарство Крстот бод Водопад Еднорог везови Кристал Мозаик дома декор подарок
Ново

Zhui Ѕвезда 5D Diy полн Плоштад вежба дијамант сликарство Крстот бод Водопад Еднорог везови Кристал Мозаик дома декор подарок

DEN 230.00
DEN 288.00

Во форма достапна за нарачката

Испорака агент : ако сте странски онлајн продавачите, ние може да обезбеди превозот агент услуга за вас. Овој дел на тарифата треба да биде платена од вас .
[DIY Дијамант сликарство производството чекори]
1. На DIY дијамант сликарство може да се користат за декорација на семејството соба, го направи животот повеќе хармоничен. Цртеж треба да се чуваат чисти, Инаку, лепило сила е нарушена. Референца пред операцијата чекори.
[DIY дијамант сликарство карактеристика]
1. Нашата компанија ги прифаќа следниве трансакции : продажба на Мало : да ја прифатиме мало трансакции од сите клиенти од целиот свет. За да исечете некоја добра фигура на цртежи се одржи сортирана низа монтиран на авионот на материјалот погоре. Ние ќе го означи тоа како подарок или намалување на вредноста на стоката за вас да се спаси дел од царински давачки. Приказ на смола дијамант боја, средена, со цел на кодирање. Собрани смола дијамант шема мора да се земе точка внатре намалување на линија, а потоа се намали парчиња, за да се обезбеди целокупната ефект. Во ретки случаи, тоа е веројатно да се одложи која зависи од времето и да го положат брзина на вашата земја и на стоки. Предлага дека еден вид на смола дијамант еден сет заврши побрзо. DIY производство може да се доживее чувство на постигнување, способност и упорност се посветам на трпение, стари лица и деца се соодветни. По-продажбата на услугата Е : . Процесот на производство е едноставно можете да креирате кратко време да заврши. По успешно плаќање, ние ќе ја испорача стоката во рок од 3-5 дена, на вашите производи, обично ќе пристигне во 7 до 50 дена. Откривањето на лента цртање погоре, ќе видите голем број на симболи за да одговара на бојата на кодирање. Ние сметаме дека може да се постигне задоволително договор.
[Совети]
1. Тарифниот : По стоки пристигна во вашата земја, тоа може да произведуваат одредени тарифи во некои земји. Отвори кутијата и да ја провери дијамант подготви специјални алатки. Ние не го поставите минимален лимит за сите артикли. Производ димензии се наведени во опис на производот во смола вежба за професионални фабрика за масовно производство, но исто така мал, постои неизбежна неисправни вежба, ви Благодариме за разбирањето! Со смола дијамант се случува да биде повеќе со повеќе од 30%, помалку дупчење феномен, генерално, не се појави, ве молиме остатокот увери купување. Затоа, Кина Пост парцела време на испорака е на максимум од 50 дена. (Пример : производот не е ист со слика, не замислете совршен производ големина не се види, постојат неисправни, итн. DIY дијамант привлече личност од било која возраст може да се направи, бидејќи, вклучувајќи деца, членови на семејството и така семејството повеќе топло. Продажба на дијамант сликарство се продава нема проблеми со квалитетот не се врати. Со цел да се олесни вашиот инвентар притисок, серијата ние во собата е поголема или еднаква на 2 парчиња. Splices треба рамен против уредни, немаат пукнатини. не квалитет проблем). Дијаманти да остане леплива заболување на стегање. На DIY дијамант сликарство може да работи и да научат да се намали стресот, емоционалното прилагодување, активно размислување, подобрување на самодовербата. Но, постојат и други случаи може да бидат одложени се, на пример, лошите временски услови одложен пристигнување во вашата земја и со поштенски систем одложувања испраќање на локалните поштата и така натаму. Со цел да се создаде совршен дијамант сликарство, цртежи се стави заедно во едно место секој ред симболи не треба да остане заглавен дијаманти.

Главните својства

Големина:
20x25cm, 25x30cm, 30x40cm, 40x50cm, 45x60cm, 50x60cm
Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Европа
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Бренд Име:
Zhui Ѕвезда
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45

Избор на купувачот