Нови BR тастатурата За ACER Стремат V3-571g V3-551 V3-771G V5WE2 Бразил Лаптоп Тастатура
Ново

Нови BR тастатурата За ACER Стремат V3-571g V3-551 V3-771G V5WE2 Бразил Лаптоп Тастатура

DEN 629.00
DEN 662.40

Во форма достапна за нарачката


Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници). Ако треба да се промени адресата информации, ве молиме да ни даде порака. 2, Нашата цена (товар) не вклучува било тарифи или други даноци; ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте ги локалните Обичаи, пред да се купи стока 3, транспорт преку e Packet, Ali Express Стандард Превозот, SF e Parcel, EMS, DHL, UPS-от, итн., купувачите можат да изберат свој соодветен режим на транспорт. Гаранција Опис : 1. Продавница продава стока тастатура, фан класа гарантен рок е три месеци, школка, екранот се вратило е кревка фигура без гарантен период. политика на враќање : 1, секое враќање на товарни генерирани од страна на купувачот да ја плати (на продавачот испраќа стоката предизвикана од враќање). 2, купувачи се врати да се зајакнат пакување за да се осигура дека врати стоката непроменети.

Главните својства

Компатибилен Бренд:
Acer
Бренд Име:
сребро линк
Број На Модел На:
V3-571g V3-551 V3-771G V5WE2
Стандард:
БРАЗИЛ

Избор на купувачот