1pcs ОЕМ 21590-2A100,215902A100,6PR009622-06 моторното Масло Ниво Сензор За Hyundai i40 i30 Santa FE IX35 IX55 2009-2012
Ново

1pcs ОЕМ 21590-2A100,215902A100,6PR009622-06 моторното Масло Ниво Сензор За Hyundai i40 i30 Santa FE IX35 IX55 2009-2012

DEN 709.44

Во форма достапна за нарачката


1pcs ОЕМ 21590-2 A100,215902 A100,6 PR009622-06 моторното Масло Ниво Сензор За Hyundai i40 i30 Santa FE IX35 IX55 2009-2012
Внимание!!!
Со цел да се избегнат непотребни проблеми помеѓу нас,ве молиме потврдете го објектот одговара на вашиот автомобил кога сте купување! Ако не сте сигурни,ве молиме да ми кажете на дел број или ми испратите некои слики , според Aliexpress правило, ако клиентите го купат погрешен точка, клиентот треба да го врати објектот назад и да го плати превозот цена за назад и повторно да ја прати ,ви благодариме!
За нас
Ние сме професионални авто делови на снабдувачот,ако имате било какви потреби,ве молиме слободно да контактирате со мене,ти благодарам!
Вашиот задоволни е нашиот најдобар задоволство!
Испорака
Сите предмети ќе се испрати во рок од 2 работни дена по извршената уплата е потврдено. Се Врати И Повратни Информации 1. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати ставки или не оставајќи ништо, но позитивни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да го Реши вашиот проблем, ви благодарам! 2. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, се надевам дека ќе ни остави добар фидбек, што е многу важно за нас, ви благодариме!

Главните својства

Година:
2009-2012
Специјални Функции:
Моторното Масло Ниво Сензор
Материјал Тип:
Мешавина
Бренд Име:
Malcayang
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Зафатнина:
-
Име На Модел:
21590-2A100
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0.3kg
Нема. на Цилиндри:
-

Избор на купувачот