100PCS Многу 7020 SMD LED Монистра 3v 0.5 W 150mA Кул бело 10000-13000K За ТВ Назад
Ново

100PCS Многу 7020 SMD LED Монистра 3v 0.5 W 150mA Кул бело 10000-13000K За ТВ Назад

DEN 237.00
DEN 249.60

Во форма достапна за нарачката

100 PCS/Многу 7020 SMD LED Монистра 3v 0.5 W 150m A Кул бело 10000-13000 K За ТВ Назад ОПИС
7020 SMD LED Монистра
3v 0.5 W 150m A
Кул бело 10000-13000 K
За ТВ Апликацијата
КОЛИЧИНА : 100 PCS/Многу
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ви благодариме!

Главните својства

Wattage:
7020 SMD
Тип На Објект:
Топката
Бренд Име:
TiaoChongYi
Број На Модел На:
7020

Избор на купувачот