Transponder Копче Школка За Volvo S40 V40 v70 s80 s60 xc90 xc70 Со Страна Ритам Сечилото Автомобил Копче Ќорци Случај авто копче за капакот HU56R
Ново

Transponder Копче Школка За Volvo S40 V40 v70 s80 s60 xc90 xc70 Со Страна Ритам Сечилото Автомобил Копче Ќорци Случај авто копче

DEN 111.00
DEN 139.20

Во форма достапна за нарачката


Спецификации : користење на Логото : Нема Тип : Автомобил Копче Школка За volvo Тежина : 30g Материјал : ABS+Метал Боја : Црна Копчиња : 0 Копчето Сечилото : Неисечени Празно Сечилото Transponder Чип : Нема Електронски Табли : Нема Батеријата носител : Не Можеме да се обезбеди автомобил логото налепница !!!!

Примена : За volvo Бидете сигурни дека вашиот клуч е исто како нашиот производ.

Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет! Најдобра замена за скршени или носење на копчиња,или голема за дополнителен клуч. Клучни случај и за повикување на ножот само. Не електронски internals. Добиете нож се сече од страна на локалните locksmith/дилерот. Само намали на копчето нож,да ги преземе внатрешни електроника(вклучуваат immobilizer/transponder чип) од оригиналниот далечински и ставете ги да се нашите клучни школка,тогаш сте подготвени! Нема потреба од било програмирање. Напомена :
1.Објектот е само празна копче школка која е без PCB одбор на батеријата и во внатрешноста.
2.Сите слики се вистински фотографии кои се направени од страна на самите себе. Ве молиме проверете ги вашите клучни школка за да бидете сигурни дека тоа е ист како нашиот производ.
3. Клучот сечилото е неисечени сечилото, можете да одат на вашиот локален locksmith продавница да се намали. Потоа само да се извади на електронски кола и чип и батеријата од вашиот сопствен оригинален клучот и го стави во нашите клучни школка, тогаш можете да ја користите.
1 xcar Копче Школка
1.- Една година гаранција.
2.- Ако објектот е неисправен по приемот, можете да побарувачка за размена на нова во рок од една 7days од денот на приемот (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под ре-saleable состојба).
3.- Ние ги доставуваме бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето. За време на првиот месец, ние ќе плати еден начин превозот цена( од нас до вашата локација); По 1 месец на купување, купувачот треба да плати два начини на превозот цена.
4.- Откако ќе се вратени предмети, ние ќе ја испрати на заменува оние назад побрзо.
5.- Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или под он-нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на делови.
1.- Вашето мислење е многу важен за нашиот развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации до нас ако не сте задоволни со нашите производи и услуги. Благодарам многу за вашето време.
2.- Ние ќе ја напушти истата повратни информации за вас, по вашите позитивни повратни информации.
3.- Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите.

Главните својства

R/C Функција:
без
Материјал Тип:
ABS
Производителот Дел Број:
kia копче школка
Осветленост Дел Број:
Volvo-KS01C
Прилагодување:
Yes
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Бренд Име:
OkeyTech
Другиот Дел Број:
копче за Volvo
Име:
Автомобил Копче
логото:
No
Материјал Тип:
Добар квалитет
посебни:
Празно Случај За Volvo Копче Школка
Тип:
копче за Volvo копче школка
Копчиња:
0 Копчиња
копче:
transponder копче
Одговара:
За Volvo
боја:
Црна
сечилото:
HU56R

Избор на купувачот