2017 Унисекс Шарени Дигитални Зглоб Види време, календар, аларм, светлина и стоперката Y797**
Ново

2017 Унисекс Шарени Дигитални Зглоб Види време, календар, аларм, светлина и стоперката Y797**

DEN 338.00
DEN 411.84

Во форма достапна за нарачката

Унисекс Шарени Дигитални Зглоб Види
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет.
Количина : 1
Кој стандард се види функции како што се времето, календар, аларм, светлина и стоперката
Стил : Fashion & Неврзан
Движење : Дигитални
Дисплеј : Дигитални
Бендот Материјал : Пластика
Случај Материјал : Пластика
Животот Водоотпорен
Види случај Дијаметар : 4.2 cmx 3.0 cm
Случај Дебелина : 0.9 cm(Прибл)
Бендот Должина : 24.5 cm
Бендот Ширина : 3cm
Најдобро од сите, нејзините погоден за мажи, жени
Совршен подарок за секоја прилика.
Пакет Содржина : 1 X Унисекс Шарени Дигитални Зглоб Види (БЕЗ Мало Поле. Спакувани Безбедно во Меур Торба)

Главните својства

Тип На Објект:
Дигитални Рачни Часовници
Бренд Име:
Aimecor
Случај Обликот:
Круг
Движење:
Дигитални
Dial Дијаметар:
42mm
Стил:
Fashion & Неврзан
Бендот Должина:
24.5 cm
Бендот Материјал Тип:
Пластични
Број На Модел На:
Амбасадорите ајф
Функција:
Заврши Календарот,Безбедност Предупредување
Затворач Тип:
Тока
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Dial Прозорец Материјал Тип:
Смола
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Пол:
Мажи
Случај Материјал:
Пластични
Случај Дебелина:
9mm
Бендот Ширина:
30мм

Избор на купувачот