XIYANIKE Boho Tassel Обетки За Жените Гроздобер Нерегуларни Gem Камен Долго Виси Капка Шарени Earring Pendientes Накит E1335
Ново

XIYANIKE Boho Tassel Обетки За Жените Гроздобер Нерегуларни Gem Камен Долго Виси Капка Шарени Earring Pendientes Накит E1335

DEN 90.00
DEN 149.76

Во форма достапна за нарачката


Ќе ги најдете на прекрасен свет!
pls се провери мојата продавница веб-страница :
http : //www.aliexpress.com/store/327408
Превозот :
**Бесплатен превозот само пратете од Кина Пост Воздух Mail,треба околу 15-25 работни дена да пристигнат.( Руски треба 30-55 работни денови ), ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете превозот метод на курирската служба DHL, или ЕМС и плаќаат екстра за испорака(5-9 дена за да стигне до вас ).
Кога ќе го видите вашиот платен за превозот, ние ќе го организира брод за вас во рок од 1-3 дена за вашата нарачка. (Во рок од 3 дена)
Пакување :
** Објектите се добро спакувани со картонска кутија,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Плаќање :
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на Western union.
Враќање&Размена политика :
** Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Повратни информации :
** Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
***Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
Вашето задоволство , нашите извршување!!!
Работното место и големина на пакување :
Накит Одржување :

Главните својства

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Стил:
Етнички
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
E1335
Бренд Име:
xiyanike
Цел износ:
Повеќе од 8 долари потоа Бесплатен превозот
Место на Потекло:
Жеџијанг Во Кина (Копно)
Повод:
Годишнината Engageme Подарок Партија Свадба
Боја:
Како се покаже Слика
Пакување:
OPP вреќа
Материјал:
Легура
is_customized:
Yes

Избор на купувачот