Жените Човекот Нови Професионални Помине Кутија Организаторот На Патувањето Шминка Случај Количка За Миење Складирање Торба Виси Toiletry Sac Козметички Торба
Ново

Жените Човекот Нови Професионални Помине Кутија Организаторот На Патувањето Шминка Случај Количка За Миење Складирање Торба Виси

DEN 216.00
DEN 288.00

Во форма достапна за нарачката


100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Висок Квалитет на Платно Големина : Expand : 64.5*26cm Пати : 26*17cm Пакет се Вклучени : 1 x козметички миење торба Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Кога ќе нарачате,ве Молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Ние ќе ја испрати на предмети wihtin 2 дена откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време на ail intemational пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што ние в на. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рамките 15days на вашиот приемот на предмети за било каква причина.Меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба.и ние нема да му даде на купувачот целосно враќање на средствата.Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати на предмети! Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги.Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. за нас : Добредојдовте на нашата продавница! ALIE Електронска трговија Co., Ltd. е водечки принцип трговското друштво во yiwu Кина. Сигурен Кина големо Онлајн Продавница со Различни & Висок Квалитет на Производите, каде може да се купи Кина Производи по Најдобра Цена. Ние сме специјализирани во doing business на Доларот Предмети, Промотивни Подароци за повеќе од 10 години. Ние им служи на глобалните производители, увозници, трговски друштва и трговци на големо од над 120 земји, и ние сме се уште расте. Во иднина. ние постојано ќе се збогати нашиот предмети и се обидуваат да се направи најдобро за клиенти

Главните својства

Бренд Име:
GENUOVA
Главен Материјал:
Платно
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Кука&Јамка
Шаблон Тип:
Цврста
Обликот:
Кутија
Материјал Состав:
Платно
Број На Модел На:
hzb-17
Објектот Висина:
3cm
Објектот Должина:
64.5
Објектот Тежина:
154g
Објектот Ширина:
26cm
Тип На Објект:
Козметички Случаи

Избор на купувачот