бесплатен превозот оригинални 8 инчен Кинески LCD екран број: CLAA080MB0DCW
Ново

бесплатен превозот оригинални 8 инчен Кинески LCD екран број: CLAA080MB0DCW

DEN 1552.00
DEN 2016.00

Во форма достапна за нарачката

CLAA080 MB0 DCW

Главните својства

Број На Модел На:
CLAA080MB0DCW
Бренд Име:
lanjuu
Тип На Производ:
Таблета LCD

Избор на купувачот

8.8LQ088K9LA01
Ново
8.8LQ088K9LA01
Во форма достапна за нарачката
DEN 21024.00