ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ Велосипедизам Шише Кафез ABS+Карбонски Влакна Ultralight Јаглерод Шише Кафез Гроздобер MTB Патот Велосипед Велосипед Шише за Вода на Носителот
Ново

ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ Велосипедизам Шише Кафез ABS+Карбонски Влакна Ultralight Јаглерод Шише Кафез Гроздобер MTB Патот Велосипед

DEN 235.00
DEN 336.00

Во форма достапна за нарачката


Точка Име : ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ Велосипедизам Шише Кафез ABS+Карбонски Влакна Ultralight Јаглерод Шише Кафез Гроздобер MTB Патот Велосипед Велосипед Шише за Вода на Носителот
Велосипедот Шише Кафез Материјал : ABS+Карбонски Влакна Тежина : околу 31g Карактеристики : лесен и пренослив пакување листа : Шише кафез*1piece,завртка*2 парчиња
Shippment : (Кина Пост, Singpore Пост, EMS, DHL, UPS-от, Fed Ex, ТНТ)
10-20 Работни Дена | Јапонија, Сингапур, Кореја, Малезија, Тајланд, Индонезија
12-25 Работни Дена | Сад, Канада, Велика Британија, Германија, Франција, Италија, Израел, Австрија, Австралија, Ирска, Бугарија, Полска
12-26 Работни Дена | Норвешка, Португалија, Шведска, Швајцарија, Словачка, Грција, Унгарија, Белгија, Данска, Финска, Словенија, Хрватска, Шпанија
13-27 Работни Дена | Турција, Нов Зеланд, Руски, Украина, Белорусија, Филипини, Романија, Литванија
20-45 Работни Дена | Бразил
Големина или да Одговара на Прашања
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. Ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас.
Боја На Несовпаѓање
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.

Главните својства

Тежина (g):
Помалку од 75g
Бренд Име:
Запад Велосипедизам
Број На Модел На:
YP0704023
Погоден за:
Надворешна / Велосипедизам / Велосипед
Материјал:
ABS+карбонски влакна
Нето тежина:
Aprox. 31G
пакување листа:
Шише Кафез*1; Завртка*2
велосипедот шише за вода на носителот:
Велосипедизам Шише За Вода Кафези
Шише За Вода Кафез Карактеристики 1:
Лесни; Преносни
Карактеристики 2:
Влакна велосипед шише кафез
Шише За Вода Кафез Функција:
Велосипедот Шишиња Со Вода На Носителот
Формирање На Процесот:
Еден Лиење
Број На Модел На:
Велосипедот Шише Носителот

Избор на купувачот