Нови Пристигне Обичај Плажа школки Ќебиња Патување Троседот Руно Ќебиња Мека Меки Топло 58x80inch 50X60inch 40X50inch Најдобар подарок
Ново

Нови Пристигне Обичај Плажа школки Ќебиња Патување Троседот Руно Ќебиња Мека Меки Топло 58x80inch 50X60inch 40X50inch Најдобар

DEN 1456.00
DEN 1967.52

Во форма достапна за нарачката

Почитуван Господине/Госпоѓо, Колку убав ден! Сите наши производи може да се прилагоди. Ако сакате да го прилагодите вашиот имиџ, ве молиме контактирајте со нас за да се утврди дали сликата е доволно јасна.
Опис На Производот :
1) Димензии : 58*80inch=150*200cm,50*60inch=120*150см,40 X50inch=100*120cm
2) Сите ќебиња се во бела боја со црн сатен трим
3) Фото Колаж Полн Колор Печатење
4) Машина мие и суши брзо
5) Висок квалитет ќебе, Супер меки, Перат, Анти pilling
Препорачуваме :
1) Даде топлина на пријатели и членови на семејството со персоналните допир во облик на руно ќебиња.
2) Со напредна технологија и инвестиции стави во нови машини, ние сме горди да ви презентираме со wellsized ќебиња кои можат да бидат целосно прилагодена.
3) Дали ќе се користи како круг потоплите или snuggling во ладна wintery ноќ, овие рафинирани големини се во склопот погодна за внатрешна и надворешна
употреба
ГОЛЕМИНА ИЛИ ДА ОДГОВАРА НА ПРАШАЊА
· Големината се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.Ве молиме проверете ги спецификации пред да се одржи редот.
· Нормално на сад разлика во големината на се околу 2-3cm во мерењето.
· Ако најдете големината не ви одговара,ве молиме контактирајте со нас директно.
БОЈА НА НЕСОВПАЃАЊЕ
Разликата во бојата можеби предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот,осветлување,припадност и сл.Сепак,доколку сметате дека на објектите што сте ги примиле е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
ПЛАЌАЊЕ
·Време на Плаќање
Уплатата треба да се постигне во рок од 20 дена откако ќе го стави на ред, во спротивно нарачката ќе биде избришана автоматски.
·Методи За Плаќање
Во моментов, aliexpress може да ги поддржи купувачи преку кредитна картичка (ЈЕНИ канал и долар канал), Web Money (WM), TT remittance, western union, Qiwi паричник, Бразил Boleto.
Ние се грижиме за вас, нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме да поминат без двоумење да контактирате со нас. ВЕ МОЛИМЕ НИ E-MAIL ПРВО, ПРЕД НАПУШТАЊЕ НА БИЛО КАКВИ НЕГАТИВНИ/НЕУТРАЛЕН ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ ИЛИ ДА СЕ ОТВОРИ БИЛО КОЈА СЛУЧАИ/СПОРОТ. Сите комуникации се ракува преку е-Маил. Ние се стремиме да одговори на сите пораки што е можно побрзо, но поради високите e-mail на јачината на звукот и различни временски зони,тоа може да потрае некое време за нас да се одговори(и не можеме да одговарате на пораки неделите и други државни празници, ве молиме почекајте со трпение ако ни испратите пораки на/пред овие денови). Однапред ви благодариме за вашето трпение.Ние го цениме вашиот позитивен фидбек

Главните својства

Големина:
40X50inch, 50X60inch, 58X80inch
Шаблон Тип:
Цртан филм
Употреба:
Болница,Патување,Хотел,Воена,Пикник,Дома,Во Авион
Број На Модел На:
FUO90
Бренд Име:
xxihlive
Техника:
Nonwoven
одделение:
квалитет
Постојаност На Боја (Одделение):
4
Сезоната:
Пролет/Есен
Функција:
Анти-Pilling,Преносни,Пламен Retardant
Обликот:
правоаголник
Материјал:
Полиестер / Акрилик
Шема:
Обична Обоена
Тип:
Корални Руно Ткаенина
Возрасна Група:
Возрасни лица
Стил:
Класичен
Измијте Стил:
Рака Мие
Големина:
58x80inch50X60inch,40X50inch
Употреба:
Бања

Избор на купувачот