HooltPrinc Топла Ремени Луксузни Висок Квалитет Крава Вистински Кожни Каиши За Жените Додатоци Неврзан Појас Појас За Подарок
Ново

HooltPrinc Топла Ремени Луксузни Висок Квалитет Крава Вистински Кожни Каиши За Жените Додатоци Неврзан Појас Појас За Подарок

DEN 488.00
DEN 887.04

Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте на нашата продавница
Ние сме фабрика директно продажба, секогаш се стремиме да се обезбеди висок квалитет и конкурентна модни производи. Квалитетот е на прво и со најдобра услуга и најбрзо ќе ви испрати на производот .
Уживајте во вашата шопинг!
Топла Ремени Луксузни Висок Квалитет Крава Вистински Кожни Каиши За Жените Додатоци Неврзан Појас Појас За Подарок
Детали За Производот
Материјал : Врвен Квалитет Вистинска Кожа Cowhide , Појас тока материјал : алуминиумски
Тока големина : 3.5 см * 3cm
Појас ширина : 1.8 cm , Должина на : 110-115cm ( должината на појас може да биде произволно намали)
Тока боја : Како на сликата (многу стил)
Стил : Мода,формално,новина,секојдневен,бизнис
Напомена : 1.Објектот ќе биде 1-2cm грешка,тоа е нормално,се надевам дека ќе може да го разбере,драги.
2.Како различни компјутери екранот бои малку поинаку,па не се грижи,почитувани

Главните својства

Појас Должина:
105cm, 110cm, 115cm
Тип На Објект:
Појаси
Појас Ширина:
1.8 cm
Пол:
Жените
Број На Модел На:
P138(50)
Појаси Материјал:
Cowskin,Метал
Стил:
Моден
Бренд Име:
HooltPrinc
Тока Ширина:
3cm
Тока Должина:
3.5 см
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Печати
Категорија На Производ:
Појас
Применливи пол:
Неутрален / мажите и жените можат да бидат
Текстурата на материјалот:
Вистинска Кожа
Појас тока материјал:
Легура
Појас тока форма:
Плоштад
Закопчување на чекање:
pin тока
Должина (cm):
115CM

Избор на купувачот