бесплатен превозот оригинални 7 инчен LCD екран оригинални кабел број: KR070PD2S 50P Ширина 104* 165 и ширина 100 * 165
Ново

бесплатен превозот оригинални 7 инчен LCD екран оригинални кабел број: KR070PD2S 50P Ширина 104* 165 и ширина 100 * 165

DEN 1257.00
DEN 1632.00

Во форма достапна за нарачката

7 инчен LCD екран оригинални кабел број : KR070 PD2 S 50 P Ширина 104* 165 и ширина 100 * 165

Главните својства

боја:
104 165, 100 165
Бренд Име:
lanjuu
Тип На Производ:
Таблета LCD

Избор на купувачот