Тактички Quad Железнички Систем за 7.62X39/.223 Не одговара Saiga 308 или Saiga 12 MNT-HGSG39 Обемот Месеци & Додатоци w/Гумени Маски
Ново

Тактички Quad Железнички Систем за 7.62X39/.223 Не одговара Saiga 308 или Saiga 12 MNT-HGSG39 Обемот Месеци & Додатоци w/Гумени

DEN 1715.00
DEN 3009.12

Во форма достапна за нарачката


Тактички Quad Железнички Систем за 7.62 X39/.223 Не одговара Saiga 308 или Saiga 12 MNT-HGSG39 Обемот Месеци & Додатоци w/Гума Опфаќа Опис SAIGA ПУШКА QUAD Тактички Quad Железнички System FOR 7.62 X39/.223 не одговара Saiga 308 или Saiga 12 Вклопува Saiga 7.62 X39 MM и Компатибилен Варијанти Солидна Авиони Алуминиум Легура Конструкција со Прецизни CNC Machining Врвот/Дното 2-парче Иновативниот Дизајн со Пониски/Горниот Парчиња Парење/Заклучување Функција Вклучува 16 Врвот Слотови, 22 Лево/Десно Слотови и 21 Дното Слотови Врвот Железнички со U-намалување на Дозволување на Употреба на Железо Место, видете преку Голема Нула Задржување на Способноста за Сите Инсталирани Додатоци на Шините Лесна Инсталација, Без Измена на Барел се Вклучени Црна Гума Железнички Чувари Вклучени, но на изглед можеби се смени, испратите по случаен избор. Внимание ве молам : во текот на долго растојание на превозот, железнички можеби треба малку нула. Ако го предвид тоа, не го купат. Производот Се Покаже

Главните својства

Број На Модел На:
MNT-HGSG39
Водич Должина:
10/25cm
Бренд Име:
SINAIRSOFT
Водич Тип:
Picatinny
боја:
Црна
Должина:
9

Избор на купувачот