Нови НАС Тастатурата за Acer Стремат 5625 5625G 5736G 5736Z 5741 5741G 5742G 5742Z 5742ZG 5745G 5745P 5745PG 5750Z 5750ZG 5820G 7739Z
Ново

Нови НАС Тастатурата за Acer Стремат 5625 5625G 5736G 5736Z 5741 5741G 5742G 5742Z 5742ZG 5745G 5745P 5745PG 5750Z 5750ZG 5820G

DEN 592.00
DEN 623.52

Во форма достапна за нарачката


Сосема Нов Висок квалитет
90 дена гаранција
Оваа тастатура биле тестирани пред поштенски и Во добра состојба.
Превозот :
1 Ние можеме да брод на светот.
2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 12-30 дена да пристигне општи земји.
3 Постојат, исто така, EMS,UPS-от, DHL со 3-8 дена да пристигнат за опција. ве молиме да изберете друг начин на превозот, ако треба итно.
4 Ние тестирани секој производ пред превозот и работи правилно .
Контакт со нас на :
1. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Вашето задоволство е наш врвен приоритет .
2. Ако сеуште не ја прими стоката во рок од 15 работни дена откако ќе се плати ,ве молиме контактирајте со нас.ние би можеле да се провери тоа за вас.
Повратни информации :
1. Ако сте задоволни со нашите производи, ве Молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди за нас .
2.Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ги споделите со нас.Ние ќе се справи и со тоа, обидете се да се направи среќни.

Главните својства

боја:
Црна
Компатибилен Бренд:
Acer
Бренд Име:
SSEA
Стандард:
НИ Стандард

Избор на купувачот