FanTeeDa Врвот Бренд Жените Хривнија Часовници Дами Љубов Кожа За На Рака Кварцен Кристал Зглоб Види Луксузни Модни Кварц Види
Ново

FanTeeDa Врвот Бренд Жените Хривнија Часовници Дами Љубов Кожа За На Рака Кварцен Кристал Зглоб Види Луксузни Модни Кварц Види

DEN 144.00
DEN 204.96

Во форма достапна за нарачката


Име На Производ : Fan Tee Da Врвот Бренд Жените Хривнија Часовници Дами Љубов Кожа За На Рака Кварцен Кристал Зглоб Види Луксузни Модни Кварц Види
Движење : кварц види
Површински дијаметар : 3 CM
Dial дебелина : 1 CM
Рака ширина : 0.8 CM
Рака должина : 22.5 CM
Тежина : 29 G

Главните својства

Број На Модел На:
FD082
Случај Обликот:
Круг
Dial Дијаметар:
28mm
Случај Дебелина:
8мм
Бендот Материјал Тип:
кожа
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Бренд Име:
FanTeeDa
Стил:
Fashion & Неврзан
Бендот Должина:
23cm
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Легура
Бендот Ширина:
20mm
Движење:
Кварц
Функција:
Никој
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Стил:
Мода Обичните Спорт Луксузни Фустан Бизнис Гроздобер Цртан Филм
види:
Рачен Часовник За Часовникот
Материјал:
Легура Силикони
Движење:
Кварц Електронски
1.Топла Зборот За Пребарување:
Жените Се Облекуваат Мода Види Дами Спорт Види
Пол:
Женски Жените Девојка Ќерка Изнемоштените
2.Топла Зборот За Пребарување:
Дами Фустан Зглоб Види
3.Топла Зборот За Пребарување:
Кварц Рачен Часовник 2017
4.Топла Зборот За Пребарување:
Луксузни Модни Кожа За На Рака
5.Топла Зборот За Пребарување:
Гроздобер Љубов Кристал Часовници

Избор на купувачот