OPPXUN DC Моќност Кабел Кабелот за напојување 12V Додатоци за полнење за Motorola Mobile е Радио за Автомобил GM300 GM338 GM340 GM360 GM380 CM140 CM160 Transceiver
Ново

OPPXUN DC Моќност Кабел Кабелот за напојување 12V Додатоци за полнење за Motorola Mobile е Радио за Автомобил GM300 GM338 GM340

DEN 616.00
DEN 648.00

Во форма достапна за нарачката


1.Овој објект е моќ кабел со внатрешно осигурач и терминали HKN4137 A за мобилни радио инсталации. 2.Овој кабел има стане "стандард" за полнење за Motorola Мобилни единици.Номинална за 15 amp услуга и има "ножот" тип на осигурувачот носителот на осигурувачот, и crimp/лемење на жица гкл. 3.Тоа е исто така компатибилна за полнење за Motorola HKN9402 и HKN4137 енергетски кабли. Дел број : HKN4137 A Max Моќност : 25w~60w Напон : 12v Должина : 3 M тежина : 180g Компатибилни модели 1.GM3188 GM3688 GM1280 GM140 GM160 GM300 GM338 GM340 GM360 GM380 GM398 GM640 GM660 2.MCX760 MCX780 M10 M120 M130 M208 M1225 LS M216 M1225 Maxtrac 3.CM140 CM160 CM200 CM300 CM340 CM360 4.CDM750 CDM1250 CDM1550 CDM1550 LS CDM1550 LS+ 5.PM400 6.PRO3100 PRO5100 PRO7100 SM50 SM120 EM200 EM400 2x Радио Power Кабел 1x Радио Power Кабел

Главните својства

Складирање Канал:
NO
Is_Display:
No
Димензии:
3M
Бренд Име:
oppxun
Разговор Опсег:
NO
Тип:
Додатоци
Фреквентен Опсег:
NO
Воки Токи Тип:
Преносни
Материјал:
Пластични
Примена:
За Motorola GM300 GM3188 GM950 GM3688 SM120 SM50...
Функција:
За Motorola моќ Кабел
функција 1:
За Motorola спогодба автомобил кабелот за напојување
Карактеристика 2:
DC Моќност Кабел Кабелот за напојување 12V Додатоци за полнење за Motorola Mobile е Радио за Автомобил
Max Моќ:
25w-60w
функција 3:
Радио power кабел
Број На Модел На:
HKN4137A

Избор на купувачот