Сина 2018 Quinceanera Фустани Бал Душо Кат Должина Organza Возбудува Appliques Тантела И Цвеќиња Евтини Слатка 16 Фустани
Ново

Сина 2018 Quinceanera Фустани Бал Душо Кат Должина Organza Возбудува Appliques Тантела И Цвеќиња Евтини Слатка 16 Фустани

DEN 5023.00
DEN 5520.00

Во форма достапна за нарачката

Ако вашата големина е начин на исклучување стандардна големина на табелата, ве молиме погледнете го подолу информации и испратете ми ги точните мерки. Обработка на Време 10 Работни Дена Проценува Време на Испорака ЕМС 5-7 Работни Дена DHL 3-5 Работни Дена ТНТ 3-5 Работни Дена ПРОЗОРЦИ 3-5 Работни Дена FEDEX во Рок од 3 Работни Дена A. Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации, особено меѓу CRT екранот и LCD екран, ние не може да гарантира дека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии можете да го видите. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Зошто Да Изберете Su Zhou Huqiu Фустан Фабрика ?
Ние сме биле ангажирани во производството и извозот свадба & Мода Фустани за повеќе од 10 години.
П : Може ли да цел овој фустан во различен стил/ткаенина/должина?
A : Секој фустан е внимателно да се скроени да одговараат токму она што можете да го видите на сликата, и за жал не можеме да го менувате стилот, должина или материјали на кој било начин.
П : Колку далеку однапред треба да јас цел мојот фустан?
A : прилагодувањето време за повеќето посебен повод и свадба партија фустани е 7business дена, но некои фустани со повеќе елаборат дизајни или детали може да потрае подолго за да се прилагоди. Да се направи сопствени направени големина, ако не знаете како да се измери себе е точно, ве молиме распрашајте се прилагоди за да ви помогне да се измери тоа внимателно. Без разлика дали ќе изберете стандардна големина или ни даде вашиот сопствен мерења, сите наши фустани, костуми се лично прилагодена за вас од нула. Одличен Квалитет - Супериорен Ткаенина, се Посвети на Изработка, Точни Мерења & Заврши КК систем. Квалитет Прашања 1.
П : Може ли да го врати или да го раскине фустан ако јас го промени мојот ум?
A : Дури и стандардна големина фустани се направени да нарачате за секоја клиенти. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ве молиме следете ги мерење инструкции, и да се измери себе внимателно.
П : Ќе ми се облекуваат точно одговара на бојата јас го гледате на вашиот веб-сајт?
A : Не може да биде мала разликата помеѓу вистинскиот dresss боја и она што го гледате на фотографијата во зависност од вашиот компјутерски монитори, display settings. Таму ќе биде US$30. Обичај природата на нашата фустани значи нашата откажување и политика на враќање е построги од други предмети, така што е важно да се цел внимателно. За доброто на навремена испорака, тоа е длабоко ценети со вашиот вид обезбедување на денот на вашата свадба или на партијата во колона "цел забелешки" кога ќе продолжите со цел да проверете. Ако нашиот тим смета дека стока е дефектен како што е опишано, ќе добиете рефундирање на куповната цена плус превозот и ракувањето со такси. Сите фустани се изработени или се со простор за промени и прилагоди, ако сакате. Нашата Фабрика Функција : 1. Ние обезбедуваме измена услуга за нашите клиенти, кои може да се испрати назад фустан и се облекуваат изменета во рок од 7 работни дена. Превозот времето е 3-8 дена.Ние силно препорачуваме да имате на вашиот мерењата направени од страна на професионални со твоите под носат пред купување на било gown онлајн.Во овој случај, ние сме одговорни за сите трошоците за превозот. Ако сметаме дека на стока не е неисправна на било кој начин или е злоупотребена, тогаш стока ќе се испраќаат назад до тебе без наплата. Прилагодувањето пати се забележани на секоја dresss производот страница.

Главните својства

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28
Повод:
Quinceanera
Тип На Објект:
Quinceanera Фустани
Бренд Име:
HVVLF
Моден Елемент:
едноставна
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Цвеќиња,Чипка,Appliques
Вистински Слики:
Yes
Силуета:
Бал
Материјал:
Полиестер
Sleeve Стил:
Резервоар
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
organza
Деколте:
Душо
Фустани Должина:
Кат Должина

Избор на купувачот