N5321 NGFF М. 2 WWAN Картичка За Thinkpad РАБОТ E431 E440 E531 L440 L450 S540 T440 T450 T540P W540 W541 X240 Серија,P/N 04W3842
Ново

N5321 NGFF М. 2 WWAN Картичка За Thinkpad РАБОТ E431 E440 E531 L440 L450 S540 T440 T450 T540P W540 W541 X240 Серија,P/N 04W3842

DEN 720.00

Во форма достапна за нарачката

Опис : Brand Name : Модел : N5321 Делови Број # : 04 W3842 Тип : WWAN Адаптер Интерфејс : NGFF М. 2 Услов : Акции 90 Дена Замена Гаранција. 30-дена Без прашања праша Гаранција за Парите Назад. Пакетот вклучува : 1 x WLAN Картичка Компатибилност : THINKPAD-10-20 E3-20 E4
THINKPAD-РАБ-E431
THINKPAD-РАБ-E440
THINKPAD-РАБ-E531
THINKPAD-РАБ-E540
THINKPAD-ХЕЛИКС-ТИП-20 CG-20 CH
THINKPAD-L440
THINKPAD-L450
THINKPAD-L540
THINKPAD-S540
THINKPAD-T431 S
THINKPAD-T440
THINKPAD-T440 P
THINKPAD-T440 S
THINKPAD-T450
THINKPAD-T450 S
THINKPAD-T540 P
THINKPAD-T550
THINKPAD-W540
THINKPAD-W541
THINKPAD-W550 S
THINKPAD-X1-ЈАГЛЕРОД-20 BS-20 BT
THINKPAD-X1-ЈАГЛЕРОД-ТИП-20 A7-20 A8
THINKPAD-X240
THINKPAD-X240 S
Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Превозот И Ракувањето Со
1. ние можеме да брод на објекти за целиот свет.и сме биле испратени до многу земји, на пример : Itlay,Шпанија,Франција,Иран и така натаму.
2.Товарни е евтин ,ние можеме да брод од Сингапур Пост. DHL, ,EMS ,Кина Пост Воздух Mail .
Nont : превозот од Сингапур Пост многу бавно . ако ви треба превозот брзо Ние, исто така, може да обезбеди Изрази,како што се Fedex,DHL,EMS,обично 3-7days за повеќето земјата.Ако ви треба Брз превозот,контактирајте со нас.
3.Ние обично ја пратите пратката од страна на Кина Пост Воздух Mail или Сингапур Пост. ние ќе го испратите на следење на број по испрати,повеќето земја ќе пристигне парцела во 12-35 работни дена.
Повратни информации
Позитивни Повратни информации е многу важна за нас.
Негативна или неутрална повратни информации не може да ги реши проблемите. Верувам дека комуникацијата е најдобар начин да го реши проблемот.

Главните својства

Lan Пренос Го Оценувате:
Ethernet
Интерфејс Тип:
NGFF
Бренд Име:
KHY
Број На Модел На:
N5321
Примена:
Лаптоп
Преносот Го Оценувате:
16Mbps
Вид:
Внатрешна
Адаптер Приклучок:
мини pci-e
Wi-Fi Поддржани Фреквенција:
2.4 G
Применливи Тип На Мрежа:
Брз Етернет
Безжичен Протокол:
802.11 n
Пакет:
No
Тип:
Безжичната

Избор на купувачот