GZEELE Нови за ASUS K93 K93S K93SM K93SV K95 K95V K95VB K95VJ K95VM тастатура НИ изгледот црна боја лаптоп тастатура го замени рамка
Ново

GZEELE Нови за ASUS K93 K93S K93SM K93SV K95 K95V K95VB K95VJ K95VM тастатура НИ изгледот црна боја лаптоп тастатура го замени

DEN 623.00
DEN 829.92

Во форма достапна за нарачката


забелешка: тастатурата произведени од страна на секој производител ќе бидат малку различни, без да влијаат на нормално користење на тастатура. Ве молиме да се свесни дека ние не прифаќа враќање на пари поради мала разлика во производство
Состојба : Нова и Сосема Гаранција : 180 денови Боја : црна Пакување : Картон време на Испорака : 1-3 работни дена Плаќање : преведување, Western Union Експрес : EMS, курирската служба DHL.UPS-от, Fed Ex, Кина Пост стандардниот превозот е Кина Пост Регистрирани Воздух Mail

Главните својства

Бренд Име:
GZEELE
Компатибилен Бренд:
ASUS
Стандард:
НИ Стандард
Број На Модел На:
K93 K93S K93SM K93SV K95 K95V K95VB K95VJ K95VM

Избор на купувачот