Долго Време Жените Се Женски Паричник Дами Монета Purses Држачот На Големи Кожа Perse Мода Гроздобер Мобилен Телефон Пари Торба Корисна Подароци
Ново

Долго Време Жените Се Женски Паричник Дами Монета Purses Држачот На Големи Кожа Perse Мода Гроздобер Мобилен Телефон Пари Торба

DEN 568.00
DEN 597.60

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип На Објект:
Паричникот
Паричникот Должина:
Долго
Објектот Ширина:
10.1 cm
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Гроздобер
Декорација:
Sequined
Внатрешни работи:
Фото Носител На Патент Poucht,Мобилен Телефон Џеб,Монета Џеб,Имајте На Ум Оддел,Држачот На
Материјал Состав:
СТП Кожа
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
TZ-1469-1
Бренд Име:
Prettyzys
Паричници:
Стандард Паричници
Објектот Должина:
19.1cm
Објектот Тежина:
0.18 kg
Главен Материјал:
PU
Објектот Висина:
3.2cm
Затворање Тип:
Патент & Hasp

Избор на купувачот