8-Канал Реле Модул Одбор за Arduino СЛИК AVR MCU DSP РАКА Електронски Најдобра цена 8 Канал Реле Модул 12V 5V
Ново

8-Канал Реле Модул Одбор за Arduino СЛИК AVR MCU DSP РАКА Електронски Најдобра цена 8 Канал Реле Модул 12V 5V

DEN 119.04

Во форма достапна за нарачката

Добредојдовте на нашата Продавница
* Опис на 5 V 12 V 8-Канал Реле Модул Одбор за Arduino СЛИК AVR MCU DSP РАКА Електронски Најдобра цена 8 Канал Реле Модул
Напон : 12 V, 5 V ве Молиме имајте во предвид дека напон е 12 V, 5 V две верзии, ве молиме да го изберат правото За повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас
Shippment Нарачки ќе биде предаден во рок од 1-2 дена по плаќање на проверка. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на сезона. Предмети ќе бидат означени како "Подарок", во ниска вредност. Време на испорака (дена) : Pls обезбеди P. O. Кутии или Поштенски Кодови Адреса. Земјата Прибл. Време на испорака
Хонг Конг Пост Воздух-Mail сад, Велика Британија, Австралија 7-14 дена Канада, Западна Европа, Северна Европа, Централна Европа 7-21 работни дена Друга Земја 15-30 работни дена UPS или DHL Северна Америка, Австралија, Западна Европа, Северна Европа, Централна Европа 3-7 работни дена Друга Земја 5-10 работни дена
Враќање/Поврат Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Нашата цел е задоволството на клиентите! И Замена на Пари и Врати се прифати . Се врати превозот такса за дозволи со купувачот.
Гаранција 12 месеци Производителот е ограничена гаранција за неисправни предмети(со исклучок на Човекот-направени штета).Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Неисправни објект МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период.
Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите. Повратни информации е многу важно,се надеваме дека ќе може да ни се јавите веднаш пред да ни даде неутрален или негативен фидбек . Ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници добредојде на е-маил или јавете ни се. Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо сакате да имате среќен шопинг , добредојдовте во следната посета

Главните својства

Број На Модел На:
12V 5V 8-Канал Реле Модул Одбор
Теорија:
12V 5V 8-Канал Реле Модул Одбор

Избор на купувачот

LP4K0910BW3 24VDC
Ново
LP4K0910BW3 24VDC
Во форма достапна за нарачката
DEN 960.00

FBY.34K41/1 DC24V
Ново
FBY.34K41/1 DC24V
Во форма достапна за нарачката
DEN 4016.16

10PCS LM360N LM360
Ново
10PCS LM360N LM360
Во форма достапна за нарачката
DEN 117.00

PDA1-215ZHL
Ново
PDA1-215ZHL
Во форма достапна за нарачката
DEN 6960.00