Среќно Слон Шише Настроената Свадба Фаворизира Партија Прием Декорација Идеи Сувенири Подароци 100pcs со кутија
Ново

Среќно Слон Шише Настроената Свадба Фаворизира Партија Прием Декорација Идеи Сувенири Подароци 100pcs со кутија

DEN 7205.00
DEN 7584.00

Во форма достапна за нарачката


Креативни Слон Пиво Отварачки Кујна Gadgets Јадење & Лентата За Готвење Алатки Преносни Шише Openors За Пиво
кутија големина:околу 12*7*2cm Материјал : алуминиум пакет:пвц кутија тежина:за 70g боја:бронза (ист како на сликата)

Главните својства

Повод:
Број на Компјутери:
100pcs
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Np02
Шема:
Полна Боја,Животински
Материјал:
Метал
Бренд Име:
љубов кабината

Избор на купувачот