Електрични Коса curler ролки Curlers Електрични Навивам Керамички Спирала Виткање на Косата Железо Песна Стапче Салон Косата Алатки Styler
Ново

Електрични Коса curler ролки Curlers Електрични Навивам Керамички Спирала Виткање на Косата Железо Песна Стапче Салон Косата

DEN 482.00
DEN 720.00

Во форма достапна за нарачката


Електрични Коса Curler Виткање Стапче Магија Styler Алатка Ролери Про Спирала Бран Навивам Стил Керамички ЕУ НИ Приклучок
Најновите боја,
Мазна, благородна изглед.
Одличен квалитет, промена на фризура брзо да заштедите време и за други работи!
Направи природни навивам,
Почетници исто така, може да биде лесно да го користите ! Едноставна! И лесно да се работи!
Спецификација :
Виткање Цевки со Дијаметар : 22mm
Постојана Температура : 190 Степен C
Топлинска Изолација : Двоен Слој
Жица Линија Должина : Околу. 2 метри
Брзо Загревање Време : 30 години
Напон : AC 110-240 V, 50/60 Hz
Моќност : 45-50 W
Стил Време : 1-2 минути
Погодни за : Влажно / Сува Коса
Топлина Диригент Материјал : Керамички Турмалин
Боја : Црвена / бела (Изборен)
Големина : Прибл. 31 4cm x (Должина*Кол.)

Главните својства

моќност:
40W-59W
Материјал на термална плоча/лента:
Турмалин керамички
Број На Модел На:
8972
Димензии На Греење Плоча:
60x15mm
Извор На Енергија:
Електричен
Напон:
100-240v (Dual voltage)
Max. температура:
230°C
Кабелот За Напојување Опашка Собранието На Чекање:
360° Rotatable
Приклучокот стандард:
Евра
температурата контролер:
Thermostatic
Големина:
110v/220v
Мин. температура:
100 °C
Материјал:
Пластични
Дијаметар на термички проводник:
Помалку than15 mm
Животен век на термална плоча/лента:
До 5.000-10.000 пати
сертификација:
CE
Термостат На Вредноста Сегменти:
1
Применливи коса:
Сува & влажни
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Тип:
Monofunctional curler

Избор на купувачот