MUTTCO промет на мало со лекови карактеристика висок квалитет куче јака ЦРВЕНА ВКУСЕН PLAID креативни витко куче јаки leashes 5 големини UDC047
Ново

MUTTCO промет на мало со лекови карактеристика висок квалитет куче јака ЦРВЕНА ВКУСЕН PLAID креативни витко куче јаки leashes

DEN 355.00
DEN 427.20

Во форма достапна за нарачката


MUTTCO промет на мало со лекови карактеристика висок квалитет куче јака ЦРВЕНА ВКУСЕН PLAID креативни витко куче јаки leashes 5 големини UDC047
Опис Прилагодливи само-дизајниран јака. Уникатен дизајн и рачно изработени јака. Различни 5 големини ќе биде погоден за вашето кученце. Висок квалитет најлон материјал и метал тока. Лесно да се земе и удобен за носење. Вашето кученце ќе го сакам.
Информации
Материјал : Памук и најлон
Место на Потекло : Кина (Копно)
Боја : Црвена
Куче Јака Големина На :
XS : ширина : 2.0 см должина на : 23-30(cm) (за 9.1-11.8 во) S : ширина : 2.0 см должина на : 31-41(cm) (за 12.2-16.1 во) M : ширина : 2.5 см должина на : 42-48(cm) (за 16.5-18.9 во) L : ширина : 2.5 см должина на : 49-55(cm) (за 19.3-21.7 во) XL : ширина : 2.5 см должина на : 56-62(cm) (за 22.0-24.4 во) Куче Поводник Големина на : XS : ширина : 2.0 см должина на : 1 10(cm) (за 43.3 во) S : ширина : 2.0 см должина на : 110(cm) (за 43.3 во) M : ширина : 2.5 см должина на : 1 20(cm) (за 47.2 во) L : ширина : 2.5 см должина : 120(cm) (за 47.2 во) XL : ширина : 2.5 см должина : 120(cm) (за 47.2 во) Куче Јака
Куче Поводник
Куче Јака & Куче Поводник Поставите Забелешка : - Боја може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот
- Големина на табелата е само за референца, не може да биде малку разлика според упатство за мерење Пакет се Вклучени : 1 x Милениче Вратот и Јаката

Главните својства

Големина:
XS, S, M, L, XL
Тип:
Кучиња
Материјал:
Најлон
Шема:
Plaid
Бренд Име:
Ајде да домашно Милениче
Функција:
Jeweled,Брзо Ослободување
Сезоната:
Сите Сезони
Јака Тип:
Основни Јаки
Тип:
Јаки
modle број:
UDC047
Материјал:
Памук и Најлон
боја:
Црвена
Големина:
XS, S, M, L, XL
Потекло:
Кина (Копно)
Пакување:
Торба
Опсег:
Одговара за Куче
време на испорака:
1 Ден
Тип:
куче јака
Јака Тип:
Основни Јаки

Избор на купувачот