Лустерот село Tieyi rendant светлина ретро Скандинавските минималистички дневна соба и спалната соба јадење студија светилки посебни ZX11
Ново

Лустерот село Tieyi rendant светлина ретро Скандинавските минималистички дневна соба и спалната соба јадење студија светилки

DEN 8592.00

Во форма достапна за нарачката


Зрачењето област : 15-30
Извор на светлина тип : E14 (со исклучок)
Процес : сликарство чистење
Дали светилка со светлина : без светлина
Напон : 90 V ~ 240 V (вклучени)
Применливи простор : дневна соба и трпезарија спалната соба други
Стил : Медитеранот
Димензии : Должина 62 CM Ширина 42 CM Синџир должина 32 CM

Главните својства

Тип На Објект:
Pendant Светла
Бренд Име:
WINZSC
Гаранција:
as1
Број на извори на светлина:
6
Број На Модел На:
170914
Абажур Боја:
Сина
Напон:
90-260V
Место:
Хотел, Сала,Студија,Хотел, Сала,Салон,Господар Спална соба,други спални соби
Примена:
Foyer
Извор На Енергија:
AC
Техника:
Перфориран
Тело Материјал:
Железо
Материјал:
Легура
Осветлување Област:
10-15square метри
Инсталација Тип:
синџир pendant
База Тип:
E14
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Е Светилки Вклучени:
No
Тип На Прекинувач:
00
Заврши:
00
Тип На Објект:
Pendant Светла

Избор на купувачот