Нов Стил Девојка Windproof Чадори Сонце и Дожд Чадор
Ново

Нов Стил Девојка Windproof Чадори Сонце и Дожд Чадор

DEN 684.00
DEN 719.52

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип:
Чадори
Панел Материјал:
Pongee
Големина:
M
Контрола:
Не-автоматски Чадор
Шема:
Три-виткање Чадор
Бренд Име:
AhLoyalty
Број На Модел На:
чадор-2017-70
Материјал:
Алуминиум Цевка
Функција:
Сите во 1
Возрасна Група:
Возрасни лица
Производот:
Сончево и Врнежлив Чадор

Избор на купувачот