EMONDER 2018 Мажите Велосипедизам Дресови Зима Топлинска Руно Тесни Велосипед долг ракав Џерси велосипед јакна Облека RopaCiclismo
Ново

EMONDER 2018 Мажите Велосипедизам Дресови Зима Топлинска Руно Тесни Велосипед долг ракав Џерси велосипед јакна Облека RopaCiclismo

DEN 985.00
DEN 1642.08

Во форма достапна за нарачката

Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот. Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. За било какви предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.Ве молиме контактирајте со нас пред спорови или напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 7 работни дена по уплатата е потврдено. Тоа'll само да ви треба 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас. Ние може да Прилагодено на облека со вашиот дизајн. F Сублимација печатење технологија, користете висок квалитет на мастило МОЛИМЕ обратете се НА СТРАНА на ГОЛЕМИНАТА на ТАБЕЛАТА на СЛИКАТА за ДА ИЗБЕРЕТЕ ГОЛЕМИНА >> ве МОЛИМЕ ВНИМАНИЕ
1. Ако сакате други услови за плаќање ве молиме дозволете ни да konw пред и кога ќе ги нарачате.
Добредојдовте да контактирате со нас за да добиете повеќе информации
Прилагодено дизајн било која големина,било боја,било логоа ви се допаѓа имаме илјадници Про Тим велосипедизам облека.Купувачите на почетокот на потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.
>> Врати и Гаранција
1. D Високо Дише и се чувствувате wicking перформанси ткаенина велосипедизам опрема на крајот имајќи суво и ладно,поудобно и фитнес.Купувачот се одговорни за било каква осигурување ,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи, одложувања или други прашања. И стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци. Ви благодариме!
3.Ви благодариме за вашето разбирање
4.Во пазувите на Џерси донесе целиот парче посебна мрежа . (ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името, или да се определи некоја вредност за обичај, ве молиме да не информирате кога правење на нарачката)
4 . Ние гарантираме за стилот е иста како што е Прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел.материјал за впивање пот ,дише и брзо сушење! E Силикони Полите : EMONDER логото силикони бенд, може да provent кожата алергија и крпа upglide за време на јавањето многу добро. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот 's информации. Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму. Најдобар начин е директно онлајн плаќање,можете да изберете за себе.
>> Повратни информации
1.
>>ПРЕВОЗОТ УСЛОВИ
1. Б Подолго назад полите со силиконски gripper за екстра покриеност ,Рамно-заклучување на отклонување на ракавите и ногата полите се минимизира иритација предизвикана од chafing,И Италија Antislip Ракав Ткаенината и ногата В Погодна за долги и кратки јава, ноќно возење, Тимот на кратко растојание трки велосипед.39 инчи)
>> НАЧИН НА ПЛАЌАЊЕ
1.Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail,стигнат до најголемиот број на земји во рамките 35-60 работни дена. Забелешка : Прилагодено не е дозволено да се вратат! Благодарение Производи има Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична. Можете да контактирате со мене ако не'т да се најдат предмети што треба! прилагодено дизајн било која големина,било боја,било логоа ви се допаѓа Ние имаме свои фабрика и дизајн одделот.

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Функција:
Анти-пот,Дише,Брз Сува,Џебови
Бренд Име:
EMONDER
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Пол:
Мажи
Патент Должина:
Целосна Патент
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Сезоната:
Есен
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
M7CY08021D
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
прифатете:

Избор на купувачот