бесплатен превозот оригинални 6.5 инчен LCD екран оригинални LQ065Y5DG03
Ново

бесплатен превозот оригинални 6.5 инчен LCD екран оригинални LQ065Y5DG03

DEN 3031.00
DEN 3936.00

Во форма достапна за нарачката

6.5 инчен LCD екран оригинални LQ065 Y5 DG03

Главните својства

Број На Модел На:
6.5 инчен LCD екран оригинални LQ065Y5DG03
Бренд Име:
lanjuu
Тип На Производ:
Таблета LCD

Избор на купувачот

8.8LQ088K9LA01
Ново
8.8LQ088K9LA01
Во форма достапна за нарачката
DEN 21024.00