20PCS/МНОГУ RJ13 игра машина, рокер potentiometer, 4 насока прекинувач, со притиснете на прекинувачот, играчки авион, модел авион џојстик
Ново

20PCS/МНОГУ RJ13 игра машина, рокер potentiometer, 4 насока прекинувач, со притиснете на прекинувачот, играчки авион, модел авион

DEN 648.00

Во форма достапна за нарачката


EMAIL : chrissny-ic.com
SKYPE : mp34791
Добредојдовте на нашата Продавница
Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена

Главните својства

Број На Модел На:
11
Карактеристики:
Georgette
Материјал:
Легура
Гаранција:
Georgette
сертификација:
RoHS,CCC
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
тековната:
10A
Тип На Објект:
Прекинувачи
Potentiometer Тип:
potentiometer со прекинувач

Избор на купувачот