Жешка Девојка 1 Buc Оган Снег Опал Злато Обратна Папокот Стомак Прстен Со Двојно Бел Опал Dangle Тело Пирсинг Накит
Ново

Жешка Девојка 1 Buc Оган Снег Опал Злато Обратна Папокот Стомак Прстен Со Двојно Бел Опал Dangle Тело Пирсинг Накит

DEN 110.00
DEN 121.44

Во форма достапна за нарачката


Опис
*Материјал : 316 L не Челик,Злато Плоча,Синтетички Опал
*Бруто Тежина : 16g
*Големина : 14g
*Вратило Големина на : 1.6*10*5*5mm
*Боја : Сребро,Злато Choosable
*Desgin : Опал Брадавица Прстен
*Ова Многу вклучувајќи : 1pcs/многу
*Пакување : 1pcs со Opp Вреќа
*Гаранција : 12 месеци гаранција
Детали Шоу
Плаќање
*Ние го прифаќаме Alipay тука
*Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
Превозот
*Сите предмети бесплатен превозот во светот преку Кина Пост Воздух Mail
*Брза испорака преку DHL или Fedex(една недела испорака) на располагање за да изберете
Услуга
*Ако производи не како опис или скршен во транзит, ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.
*За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена на искуства во рамките на 7days по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена
*Можете да не контактирате преку Trademanager или ни остави порака на Aliexpress или e-mail нас. Ние ќе ви одговориме во рок од 24hours, и 36hours на викенд

Главните својства

Метална боја:
Сребро V Опал 17, Злато V Опал 17
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Телото Накит Тип:
Брадавица Прстени
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
RH16030702
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Стил:
Брадавица Barbell
desgin:
опал
Мерач:
14g
Опал Dangler Должина:
17mm
опал големина:
5mm&7mm
многу:
1pcs по поставување
Метална боја:
Сребро Злато Choosable
вратило големина:
1.6*10*5*5mm
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Се прилагодите:
Прифатливо

Избор на купувачот