DC 6-36V 3 Жица NPN IR Фотоелектрически Сензор дифузна фотоелектрически switch 30cm E3F-DS30C4 близина префрлате
Ново

DC 6-36V 3 Жица NPN IR Фотоелектрически Сензор дифузна фотоелектрически switch 30cm E3F-DS30C4 близина префрлате

DEN 105.60

Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте на нашата Продавница
* Опис на DC 6-36 V 3 Жица NPN IR Фотоелектрически Сензор дифузна фотоелектрически switch 30cm E3 F-DS30 C4 близина вклучете информации за Производот : Сензори тип : дифузна рефлексија; уреди со покажувач на далечина : 30cm прилагодливи; Работен напон : 6-36 V може да биде; Браун позитивен, сина негативни, црна податоци Работната средина : температура -40 до +70 степени целзиусови степени; Заштита класа : IP61-IP67; соодветните време : функцијата ресетирате времето е подолу од 2,5 MS; Откривање на објекти : транспарентни, нетранспарентно тело; Диференцијална растојание : откривање на далечина под 20%; отпор на Изолација : поголема или еднаква на 20 МИЛИОНИ ohm; Мерки на претпазливост : 1. Префрлете се на власт треба прво да проверите жици е точен, за проверка на напон параметри се оценети; 2. Преминот оптоварување може да не биде краток-circuited и снабдувањето со електрична енергија во вчита не треба да надминува максималната излезна струја; За повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас
Shippment Нарачки ќе биде предаден во рок од 1-2 дена по плаќање на проверка. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на сезона. Предмети ќе бидат означени како "Подарок", во ниска вредност. Време на испорака (дена) : Pls обезбеди P. O. Кутии или Поштенски Кодови Адреса. Земјата Прибл. Време на испорака
Хонг Конг Пост Воздух-Mail сад, Велика Британија, Австралија 7-14 дена Канада, Западна Европа, Северна Европа, Централна Европа 7-21 работни дена Друга Земја 15-30 работни дена UPS или DHL Северна Америка, Австралија, Западна Европа, Северна Европа, Централна Европа 3-7 работни дена Друга Земја 5-10 работни дена
Враќање/Поврат Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Нашата цел е задоволството на клиентите! И Замена на Пари и Врати се прифати . Се врати превозот такса за дозволи со купувачот.
Гаранција 12 месеци Производителот е ограничена гаранција за неисправни предмети(со исклучок на Човекот-направени штета).Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Неисправни објект МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период.
Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите. Повратни информации е многу важно,се надеваме дека ќе може да ни се јавите веднаш пред да ни даде неутрален или негативен фидбек . Ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници добредојде на е-маил или јавете ни се. Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо сакате да имате среќен шопинг , добредојдовте во следната посета

Главните својства

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
DC 6-36V 3 Жица NPN IR Фотоелектрически Сензор дифузна фотоелектрически
Тип:
Други

Избор на купувачот