jingyuqin 10pcs/многу Празно Копче Школка За Chevrolet Aveo Искра 2 Копчето Замена Далечински Случај Фоб Автомобил-Стил
Ново

jingyuqin 10pcs/многу Празно Копче Школка За Chevrolet Aveo Искра 2 Копчето Замена Далечински Случај Фоб Автомобил-Стил

DEN 702.00
DEN 866.40

Во форма достапна за нарачката


Состојба : 100% Сосема Нов
Боја : Црна
Батон : 2 Копче
Клучни Празно : НИКОЈ
Користење на логото : НИКОЈ
Transponder Чип : Никој
Електроника/Батерија : Нема
Карактеристики :
1.Најдобра замена за некое копче со скршени копчиња или носење на клучните случај.
2. Клучни случај само. Не Ножот, а Не електронски internals.
Fitment :
за Chevrolet
Важна Забелешка :
1. Овој објект не е далечен,тоа е само еден далечински копче школка случај замена.
2.НЕМА внатрешни работи (remote/електроника/transponder чип)единица внатре.
Слика : сликата е на вистински производ. Не се симне од интернет. Ве молиме споредете ги вашите клучни школка, бидете сигурни дека вашиот објект е ист како нашиот производ пред да ја купите.
3. Стандардно Без Лого
Пакетот Вклучува :
10 X Копче Школка
1 : Бесплатен Превозот Во Светот.
2 : Наредби обработени во рок од 4 дена по плаќањето се врши и проверка.
3 : Ние ќе организира испорака според адресата на купувачот се обезбедени,
Па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали што полна кога ќе го купите.
4 : превозот метод ние се нудат е Кина Пост Воздух Mail, па ако сакате да се
изберете DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, EMS, ве молиме контактирајте со нас пред да купите.
5 : Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот, за викенди и празници се исклучува,
така превозот време може да биде подолг од ветивме, особено за време на сезона,
па ве молиме да бидете трпеливи.
6 : Било следење на ажурирани информации ќе ве информираме во време, исто така можете да добиете на следење на информации
од официјалниот веб-сајт.
1 : Ако имате врати производот на нас, ве Молиме да ги доставите на следење на број на нас.
2 : Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и состојба.
3 : Ако наредби не стигнало на време, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го организира
на reshipment или враќање на средствата за вас.
4 : Ако сакате наплата, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници
и не се отвори спорот директно.
1 : Feedback е многу важно за нас, ние се залагаме за 100% задоволство, ако имате било какви прашања
или проблеми, ве молиме контактирајте со нас прво , ние ќе се реши брзо и на најдобар начин.
2 : ве Молиме да ни остават позитивен фидбек и им даде на сите 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи, вашиот
препорачуваме е нашата мотивира за да се движи понатаму, ние навистина ќе го ценат вашето време ако те оставил позитивен фидбек.

Главните својства

Бренд Име:
jingyuqin
Прилагодување:
No
R/C Функција:
без
Осветленост Дел Број:
Далечински фоб копче случај
Производителот Дел Број:
Празен Клучен Случај
Материјал Тип:
ABS
Другиот Дел Број:
Копчето авто школка замена
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина

Избор на купувачот