Т-маица Harajuku Лето корејски Девојки Tshirts Секојдневен Kawaii Tee Блузи Симпатична Мачка Печатени Кратки Ракави Т Кошула Жените Памук Маица
Ново

Т-маица Harajuku Лето корејски Девојки Tshirts Секојдневен Kawaii Tee Блузи Симпатична Мачка Печатени Кратки Ракави Т Кошула

DEN 288.00
DEN 334.56

Во форма достапна за нарачката


Answer : ___________________________ NOTE : Нова промоција! Ве молиме запомнете нашата продавница, Чуда се случи тука!!!
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас! ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
1.Карактеристики :
100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Answer : ___________________________ Note : Облека во лабава стил модерно и удобно. Капка превозот е поздравен, ние нема да се закачите на било какви информации или реклама во пратката. Производот е секогаш во акции.
2.Големина на : (cm/инчи)
Споредувајќи ја вашата сопствена облека со големина е многу лесен начин за да се знае дали тоа е погоден за вас.
(Мерење разлика од 1 - 3cm,pls бидете сигурни да проверите вашето тело мерење навистина натпревари на оваа група. Сите мерење е во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)
* Забелешка : Оваа облека големината информации за повикување само. Телото видови, мерења и одредени дизајни може малку да се разликуваат во големината. Објектот боја се прикажани во фотографии може да биде малку поинаков од реалниот, бидејќи компјутерски монитори не се калибрира на ист начин.

Главните својства

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Материјал:
Ацетат,Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Streetwear
Бренд Име:
HuaQiGuo
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Број На Модел На:
Печатени tshirt
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цртан филм

Избор на купувачот