Бесплатен превозот Фарма употреба 100 1kw 220V Почвата греење жица оранжерии подно греење жица
Ново

Бесплатен превозот Фарма употреба 100 1kw 220V Почвата греење жица оранжерии подно греење жица

DEN 1910.00
DEN 2054.40

Во форма достапна за нарачката

Прашања кои имаат потреба од внимание 1. мора да бидат опремени со испуштање заштитник 4. Ако електричното греење линија е премногу долг или премногу краток, флексибилни род може да биде флексибилно прилагоди.Ако сеуште имате било какви прашања за плаќање, ве молиме слободно контактирајте со нас слободно .За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги .
ПОВРАТНИ информации
1.Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
1.
Услуга На Клиентите
ПЛАЌАЊЕ
1. Купувачите треба да се обрне на товарни назад во Кина, ако проблеми твое .
Ве молиме да обрнете внимание : Цел помалку од 7 не ќе имаат следење на број, но вие ќе добиете предмети за сигурни,
ве молиме контактирајте со нас за да добиете рефундација или навредуваат ако не се добие во рок од 60 работни денови .поставете температура , На пример, треба 25 степени отворен, 30 степени запре потоа ќе притиснете на прекинувачот ,кога светлината на, притиснете нагоре и надолу копчињата за да се прилагоди на 30 степени ,и потоа притиснете го прекинувачот за да ја спаси, да го поставите 5 степен метод е да го притиснете копчето Моќ светлината исклучен , долго притиснете за 6 секунди и потоа во собата на бројот 5,конечно, притиснете го копчето за да се спаси .) и пост сервис се дадени за превозот.Ние ќе ја испрати на предмети со 2-5days еднаш на плаќање е потврдено од страна на системот. на терминали и завртки мора да бидат построги за да се спречи контакт. Заедничкиот на електрични жица и жица ќе бидат изложени на површината на земјата. температурата уреди со покажувач на главата да се премине како претставник на просечната температура на човечкото тело позиција, треба да го внесете на стакленички операција треба да биде пред се отсечени напојување 5. Секој увоз на Даноците не се вклучени во превозот надомест, купувачи се одговорни за царинските давачки кога тоа се случило . Кога кабелот е покриен со земја, на краток стап треба да се отстранат. Нема дожд, туш или прекумерна влага 3. кабелот може да не се преклопуваат 3.Aliexpress поддржува Виза , Boleto , Master Card ,Маестро Дебитна Картичка ,Western Union,Webmoney,QIWI и преведување преку банка. растојанието 8-12cm помеѓу кабли . 3-7 Days ќе се дојде до вашиот дом од Експрес испорака
Пост услуга како што е Кина Пост се Регистрирате Воздух Mail ,Сингапур пост, Хонгконг Пост Воздух Mail достигне повеќето земји во рамките 15-45 работни дена,
Некои дестинација и други фактори може да потрае и до 60 дена.

Главните својства

Примена:
Греење
Број На Модел На:
1kw 220V Почвата греење жица
Тип На Проводник:
Цврста
Диригент Материјал:
Бакар
Тип:
Изолирани
is_customized:
Yes
Бренд Име:
custom-souring

Избор на купувачот