моден 12pcs дел Howlite Камен Ѓердан од Злато позлата метал конектори за накит прави Двојно дупка Pendant додатоци
Ново

моден 12pcs дел Howlite Камен Ѓердан од Злато позлата метал конектори за накит прави Двојно дупка Pendant додатоци

DEN 614.00
DEN 767.52

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
1.5g
Објектот Ширина:
1.7cm
Објектот Должина:
1.7cm
Објектот Дијаметар:
1.7cm
Број На Модел На:
lmnlss12
Објектот Висина:
0.5cm
Бренд Име:
YWMZCN
Накит Наоди Тип:
Конектори
Производ Карактеристики:
метал конектори за изработка на накит
Материјал:
Метали обложени монистра
Големина:
stone 15MM
боја:
злато позлата

Избор на купувачот