Гем-внатре Обоена Боја Круг Мазна Зелена Chrysocolla Камен Монистра За Накит Одлуки Хривнија Ѓердан 8мм 15inches DIY
Ново

Гем-внатре Обоена Боја Круг Мазна Зелена Chrysocolla Камен Монистра За Накит Одлуки Хривнија Ѓердан 8мм 15inches DIY

DEN 192.00
DEN 294.72

Во форма достапна за нарачката


П : Која големина монистра најдобро одговара за мојот дизајн?
А :
П : Колку Монистра во едно влакно?
А :

Главните својства

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ГЕМ-внатре
Материјал:
Камен
Објектот Тежина:
40g
Број На Модел На:
G16828
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Материјал:
chrysocolla
моден накит:
DIY Мода Накит
Како да се продаваат?:
Цената е за едно влакно,Должината на една влакно е 39cm
боја:
темно сина
Објектот Дијаметар:
8mm
Надворешниот Дијаметар:
8mm

Избор на купувачот