1pcs 23 Чекори ДЕЈЛ Моно Шант Тип Волумен Potentiometer 100K (Еден Канал)
Ново

1pcs 23 Чекори ДЕЈЛ Моно Шант Тип Волумен Potentiometer 100K (Еден Канал)

DEN 1435.20

Во форма достапна за нарачката


( Забелешка : стандардна цена е за 1pcs само.!! )
Прекинувач : 23 тезги Тајван бакар-позлатен сребрен печат switch рамка, првиот помине по прекинувач без бучава, се чувствуваат добро, фино процесот на производство.
Отпор : НИ дејл браун на корозија, висока прецизност, висок квалитет.
Производ Големина :
се справи со должина : 25мм, фиксен елемент дупка со дијаметар од ±10m,
Potentiometer вкупна должина околу 53mm (со исклучок на завртки) дијаметар за 40mm
Отпор : 100 K (моно)
имаме Опрема вратило и Круг во окното за да изберете.
Пакетот вклучува : 23 Чекори ДЕЈЛ Моно шант тип Волумен potentiometer 100 K X 1pcs

Главните својства

боја:
Опрема вратило, Круг
Бренд Име:
GZLOZONE
Максимална Моќност По Канал:
10W
Број На Модел На:
Potentiometer 11
Канали:
1
Пакет:
Yes

Избор на купувачот