2pc/многу Отворено LED ѕид светилка водоотпорен Алуминиум Тремот Светла еднокреветни/двокреветни глави Градина Коридор Декоративни Ѕид светла
Ново

2pc/многу Отворено LED ѕид светилка водоотпорен Алуминиум Тремот Светла еднокреветни/двокреветни глави Градина Коридор Декоративни

DEN 1535.00
DEN 1535.04

Во форма достапна за нарачката

2pc/многу Отворено LED ѕид светилка водоотпорен Алуминиум Тремот Светла еднокреветни/двокреветни глави Градина Коридор Декоративни Ѕид светла Име на Производ : Ѕид светилка Напон : AC85-265 V
Моќност : 3 W (Еден раководител) / 6 W (Двојна глава)
Школка во боја : Темно сива
Школка материјал : Алуминиум, Стакло
Извор на светлина тип : КОЧАН LED Чип
Температура на бојата : ладна бела / топло бела
Водоотпорен : Yes. (IP65)
Големина : како што е прикажано Пакет се вклучени : 2 парчиња x Ѕид светилка
Плаќање
1. Ние го прифатат плаќање преку Ali Express Зачувам тука.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на аукција затворање.
3. ВКУПНИОТ ИЗНОС ДОЛЖИ вклучува последната аукција цена плус S&H(Превозот и Ракувањето).
&H ќе биде определена врз основа на БРОД ДА се обрати.
4.ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : S&H НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ ДАВАЧКИ, LOCATL ДАНОЦИ ИЛИ БИЛО КОЈА ДРУГА УВОЗ ТАКСИ.
5. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.) во плаќањето БЕЛЕШКИ ДЕЛ, кога ќе се направи плаќање
Превозот
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
2. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. Вид на снимање, WYSIWYG.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Посакува да биде среќен шопинг!

Главните својства

Wattage:
Warm White, Cold white
боја:
Темно Сива Боја
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Напон:
85-265V
База Тип:
FESTOON
Заврши:
Бранеа Никел
Гаранција:
2
Тело Материјал:
Алуминиум
Diffuser:
Алуминиум легура
Стил:
Модерна
Употреба:
празник
сертификација:
CCC,RoHS,CE
Број На Модел На:
SZ-Надворешен ѕид светилки 3W/6W
Заштита Ниво:
IP65
Бренд Име:
ASANZUO
Карактеристики:
нагоре и надолу Гери школка ѕид светилки
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Извор На Светлина:
LED

Избор на купувачот